Wpis z mikrobloga

Skizo wstawia screen, #!$%@? na nim widać prócz tytułu. Moje pytanie brzmi dlaczego tego artykułu z onetu nie da się wygooglować po tytule? Manipulacja skizo?

Po jego screenie nawet nie widać z kiedy ten artykuł jest.

@0pp0

#manipulacja #skizo #bekazprawakow #bekazpisu #konfedepis #neuropa #polityka
Kryspin013 - Skizo wstawia screen, #!$%@? na nim widać prócz tytułu. Moje pytanie brz...

źródło: Screenshot 2023-06-05 at 12-41-45 Pokrzyczeli pokrzyczeli i... Tyle. #polityka #4konserwy #neuropa #bek... (@0pp0)

Pobierz
  • 4
@Kryspin013: zgłoś moderacji, na pewno usuną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to chyba jakaś zmasowana akcja konfo-pisu. To niew jest pierwszy przypadek odpowiednio dociętego tytułu artykułu, kometarza, czy wpisu na wykopie.
Ponadto zauważyłem, że niektórzy z nich posuwają się do tego, że usuną Twój komentarz, a potem podrabiają cytat tego usuniętego komentarza. Np. ty ich napiszesz "xD" a oni usuną taki komentarz, a jako
@gien: dzięki, dlateg zapytałem bo szukałem na onecie. Screen skizo jest wprost z onetu.

A jak się zajrzy do artykułu z business insider to cała propaganda skizo się sypie

Najnowsze dane pokazują wyraźnie, że inflacja w Polsce spada. GUS podał właśnie, że wskaźnik wzrostu cen w maju 2023 r. obniżył się do 13 proc. rok do roku z 14,7 proc. w kwietniu. Większość ekspertów spodziewała się, że odczyt będzie wyższy.

To
@Kryspin013: Artykuł jest od tego samego autora i zgadza się zakres dat z aplikacji, więc mniej więcej to to samo. #!$%@?, że ziemniaki +19% jak pomidory -6% z ceną 14zł/kg.