Wpis z mikrobloga

EDIT: boję się, że w drugiej połowie września będzie już za zimno...

Dawno nie byłem na wakacjach i muszę w korpo wpisać wstępnie termin. Raczej będzie to jakaś zagranica plażing i trochę chodzenia, może Madera, Grecja na chwilę czy Włochy albo Turcja. Myślałem o pierwszych dwóch tygodniach września, dobry termin? Czy może druga połowa września?
- singiel
- nie przepadam za dziećmi na wakacjach
- nie lubię gorąca 40 stopni

#podroze #wakacje #wakacje2023 #podrozujzwykopem #madera #grecja #wlochy #turcja

Jaki lepszy termin na wakacje?

  • 1-14.09 61.1% (33)
  • 15-28.09 33.3% (18)
  • Inne (komentarz) 5.6% (3)

Oddanych głosów: 54

  • 3
  • Odpowiedz
@takiMirek29: byłam w pierwszej połowie września na Sycylii, a w drugiej połowie września na Sardynii i było tak samo ciepło i przyjemnie, woda cieplutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@takiMirek29: wrzesień do idealna pora na podróżowanie. Pogoda przeważnie wciąż dobra, a ludzi mniej. Madera akurat jest kapryśna z pogodą, która zmienia się tam co chwila. No i na plażing się nie nadaje za bardzo. Ja bym wybrał Grecję, Czarnogórę, ewentualnie Chorwację, ale tam drogo już dosyć.
  • Odpowiedz
@Krupier: @takiMirek29 polecam Turcję we wrześniu nad morzem Egejskim jest najlepsza pogoda w roku. Ale bardziej polecam egejska Turcję są fajne miejsca i mniej turystyczne. Antalya czy coś takie sztuczne mi się wydają mocno
  • Odpowiedz