Wpis z mikrobloga

Czołem! Od początku roku, co mi zostanie jakaś wolna kwota pozwalająca za zakup akcji KGHM, Tesli lub CDProjekt to niezależnie od aktualnych notowań po prostu kupuję. Inwestycja jest długoterminowa. Póki co jestem na minusie ale mogę tu wrzucać update z każdego zakupu i wynika z portfela. Wszystko będę wrzucać na autorski tag #gieldakzk tak więc zapraszam do obserwowania :)
#gielda #inwestycje #inwestujzwykopem
kzk87 - Czołem! Od początku roku, co mi zostanie jakaś wolna kwota pozwalająca za zak...

źródło: Bez nazwy-3

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8: KGHM to gigant wydobywczy, skupuje spore tereny poza polską i wydobywają dużo metali, ciągle się rozwijają, tutaj raczej stały rozwój.

CDProject z sentymentu, to wszystko

A tesla... sprawdź kurs tesli od jego początku, samochody elektryczne to przyszłość, tutaj też raczej nie będzie regresu
  • Odpowiedz
A tesla... sprawdź kurs tesli od jego początku, samochody elektryczne to przyszłość, tutaj też raczej nie będzie regresu

@kzk87: Samochody elektryczne są, ale czy plastikowe samochodziki od tesli z obiecywanym autopilotem, który nigdy nie nadejdzie czy raczej samochody elektryczne, ale produkowane przez firmy, które więdzą jak się robi samochody np. Ford albo Volkswagen?
  • Odpowiedz
@kzk87: Ja kupiłem CD Project za 114, za 131 bym jednak nie kupił.

Na spadki CD Project grają zagraniczne fundusze inwestycyjne. Wszystko będzie zależało od tego jak gracze przyjmą dodatek do Cyberpunka, oraz czy firma nie będzie przekładała premiery dodatku. Przed premierą, która zaplanowana jest w pierwszej połowie 2024, radził bym ci pozbyć się ich akcji. Firma ma sporą rzeszę hejterów, którzy swoimi opiniami na temat dodatku mogą zbić ceny akcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadlbym_kebaba porównaj sobie zasięgi tesli i jej moc vs Ford czy vw. Taj czy siak wszystkie na samolot elektryczne popyt będzie tylko rósł. To są zakupy przewidziane ma zasadzie „emerytury” bo w naszym kraju trzymanie kasy to raczej bzdura
  • Odpowiedz