Wpis z mikrobloga

Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, super i hiper szybkich swiatłowodów i kamer, możemy ogladać na youtube 15-letnie "Last Christmas" zremasterowane do 4K i kupić sobie flagowego Samsunga z zoomem x90, który potrafi fotografować kratery Ksieżyca..

Jednocześnie też... prawie 24h od wysadzenia tamy w Nowej Kachowce, nie możemy doprosić się od Ukrainców analizy video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju, które jednoznacznie wykazały by wine kacapów i odsuneły podejrzenia od siebie.
XD
Nie chce przez to powiedzieć że coś mi tu śmierdzi, ale coś mi tu śmierdzi.. To jedyne dostępne wideo, nic nam naprawde nie mówi. Niech pokazą moment gdy ruskie minowali zaporę, niech pokażą to co działo sie tam przynajmniej dobe przed wybuchem, kto sie tam kręciłl, jakie pojazdy sie tam poruszały, w koncu najważniejsze, w jaki sposob dokonano detonacji..

Ta wojna mocno rozczarowuje mnie pod względem technologicznym. Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku, jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty, tymczasem jedynym na czym bazujemy w dostepie do informacji sa jakies nędzne ogryzki CCTV, video z telegrama i screeny z twittera. To jest po prostu straszne jak trudno w dzisiejszych czasach dotrzec jest do źródla i jak niewielu osobom na tym zalezy :(
Od wczoraj nie wiemy praktycznie nic, jednak nie przeszkadza wam to wcale w strzępieniu języka i ferowaniu wyroków :(

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #modernwarfare
daeun - Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, su...

źródło: temp_file.png7408385101161794142

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
nie możemy doprosić się od Ukrainców analizy video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju


@daeun: ktory od roku byl pod okupacja przez roSSjan. dlaczego oni nie chca tych nagran udostepnic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To jedyne dostępne wideo


@daeun: Bo jest stare z czasu gdy Himarsami chcieli uszkodzić przeprawę przez tamę, a nie samą tamę co zresztą widać. Ostrzał nie miał wpływu na to co się stało, a sprawa była opisywana wcześniej przez Ukraińców. Następnym razem poświęć 30 sekund na znalezienie informacji
maad - > To jedyne dostępne wideo

@daeun: Bo jest stare z czasu gdy Himarsami chciel...

źródło: asd

Pobierz
  • Odpowiedz
Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku, jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty


@daeun: chciałbyś zdradzać wrogowi swoją pozycję live ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun o ty ruska onuco jak śmiesz podejrzewać, że ukraińcy coś sabotują, albo nie głoszą prawdy? Ten naród zasługuje na to by ich na rękach nosić bo dzięki nim nie mamy czołgów w warszawie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_hrabia jestem polakiem, sceptykiem. Nie musiałem urodzić sie w Moskwie by zadawac niewygodne pytania, jako Polak mam dostatecznie wiele powodów by zachowywac wstrzemięźliwość w stosunkach z naszymi sąsiadami. Kiedy wy w koncu zrozumiecie że nie ma tu zadnych ruskich onuc. Wiekszosc to bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni tym co sie tu dzieje.
  • Odpowiedz
video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju, które jednoznacznie wykazały by wine kacapów i odsuneły podejrzenia od siebie.


@daeun:

Przecież to nie jest prawda. Nawet gdybyś miał film ze zbliżeniem z jakiejś super kamery, to i tak znajdą się tysiące czubków, którzy będą przekonywać, że to wielki spisek żydów, masonów i illuminati. To nie jest nawet kwestia rosja vs ukraina, to jest
  • Odpowiedz
@daeun: To jest stare nagranie z okolic 15 listopada 2022 r. kiedy Rosjanie wysadzili kilka śluz, trwale uszkadzając tamę i drogę na niej.
  • Odpowiedz
dziś gruba baba może dostawać hajs za zdjęcia swoich ohydnych, grubych stóp


@daeun: tak tak, zawsze te wolne przemyślenia i sceptycyzm jest ukierunkowany w jedną stronę. CIekawe #!$%@? czemu
  • Odpowiedz
@daeun czemu mają Ci coś pokazywać? i czemu oczekujesz, że będzie POV ogolno dostępny dla każdego z wojny? z choinki się urwałes czy jak?

a dobra saun pisał, nie doczytałem nicka i złapałem zarzutkę :)
  • Odpowiedz
sobie flagowego Samsunga z zoomem x90, który potrafi fotografować kratery Ksieżyca..


@daeun: Nie potrafi, AI poprawia zdjęcia księżyca w Samsungach :)
  • Odpowiedz
@daeun: Ja #!$%@?ę, ty serio chciałbyś mieć pewnie tajne materiały dostępne w internecie, bo #!$%@? jakiś mirek z wykopa się tego domaga bo inaczej pomyśli, że to sami ukraińcy to wysadzili? A więc muszę cię zmartwić, #!$%@? ich obchodzi twoja opinia i to co myślisz, i z resztą bardzo dobrze xD.
  • Odpowiedz