Wpis z mikrobloga

#modameska #niebieskiepaski

Weźcie mi wytłumaczcie gdzie tu logika.
Każdy się nabija z koszuli z krótkim rękawem, że to wiocha, a w każdym sklepie z odzieżą męską są tylko koszule z krótkim i ewentualnie jakieś garniturowe z długim.
Szukam lnianej koszuli, takiej luźnej na teraz żeby nosić i wszędzie są z krótkim rękawem. To jednak to jest obciach czy nie?
davidero69 - #modameska #niebieskiepaski 

Weźcie mi wytłumaczcie gdzie tu logika.
Ka...

źródło: Lniana-koszulka-z-d%C5%82ugim-r%C4%99kawem-bluzki-m%C4%99ska-bawe%C5%82niana_3-image

Pobierz
  • 71
@davidero69: Luźna, lniana koszula z krótkim rękawem, czy tam inna lekko wzorzysta z wiskozy wyglądają git, zwłaszcza jak masz odrobinę mięśni, letnie wyluzowane ubranie, na pewno lepsze niż jakiś meh t-shirt.

Wydaje mi się że niechęć do takich koszul bierze się z gównianych koszul "garniturowych" z krótkim rękawem, które swego czasu często były w sklepach - gladka koszula jak do garniaczka, ale rekawy ucięte nad łokciem, układające się w idealny trójkątny
@davidero69: koszule z krótkim rękawem miały zły PR bo były zakładane przez grubych januszy na wesela, a wesela zawsze odbywały się latem więc zakładali koszule z krótkim rękawem do pełnego garnituru i jeszcze nosili to z kamizelką, co wyglądało nie najlepiej. Na dodatek przez duże brzuchy nosili duże koszule koszule miały szerokie rękawy a ich ręce były wąskie co wyglądało jeszcze bardziej komicznie i uwidaczniało niedopasowanie. koszula z długim rękawem ma
r.....a - @davidero69: koszule z krótkim rękawem miały zły PR bo były zakładane przez...

źródło: 5cm4AYnSzC7-u-7n9ndLtMZAS3sIp6JMDnBskTklowgFQKrPeBrOpN5e1e0e98fp9nN3RN3owFBDecIAvizbeSc-mqpPPgBAC4NwUMnTdLODFf_S8gzLrC8lfoL6Xrma_M8HT1vJ

Pobierz
a ja wiem, co chwilę słyszę i czytam teksty, że KOSZULA Z KRÓTKIM TO NO GO I OBCIACH. TYLKO DŁUGI I PODWINĄĆ.

To szukam takich i gówno jest, ale jak jakiś mirek napisał, że jak ma się dobre ciało to wszystko leży git, to już więcej wyjaśnień nie potrzebuję xD

@davidero69 to się tyczy koszuli do garnituru. Jak założysz krótki rękaw i krawat do garniaka to faktycznie będziesz wyglądał jak wieśniak.
Upał 30 stopni i będziesz w koszuli z długim rękawem chodził? xd


@Nowystaryziel: przykładowo koszula z lnu i jedwabiu będzie sprawiać wrażenie chłodnej, lepiej chłonąć wilgoć od bawełny, a także częściowo chronić przed promieniowaniem - jedynym minusem jest gniecenie się od samego patrzenia, ale ma to też swój nonszalancki urok. Podobnie długie spodnie z ultralekkiej przewiewnej wełny potrafią być lepsze od szortów, gdy będziesz - wiadomo gdzie - czuł przyjemne smaganie
@davidero69: gładki t-shirt + koszula z krótkim rękawem to moje ulubione combo do pracy. Wszystkie oskarki tak chodzą po mieście, dla mnie to jest zupełnie normalna stylówa, wszystkie firmy w letnich look bookach to promują, np. Carhartt. Noś co ci się podoba i w czym ci wygodnie, a nie to co doradzają lub nie piwniczaki z wypoku. Moda wypokowa i poza nim to są dwa różne światy.
obciach to zakładać takie koszule tam gdzie powinno założyć się koszulę z długim rękawem.


@aarahon: wytłumacz mi swój proces myślowy bo za każdym razem jak ten temat się pojawia na wykopie i ktoś pisze coś takiego to się łapię za głowę. Serio chodzisz #!$%@? latem w koszulach z długimi rękawami i je podwijasz jak debil bo wszystkie z krótkim są zakazane? Nie odróżniasz normalnej letniej koszuli od białej koszuli z rękawami
@dullboy: ale to jest bardzo, bardzo proste. Do garnituru czy marynarki lub na formalne, biznesowe spotkanie zakłada się koszule z długim rękawem. Wyobrażasz sobie żeby ktoś ściągając frak pokazał się w koszuli z krótkim rękawem? Na miasto, na plażę, na wyjścia nieformalne - koszula z krótkim rękawem jeśli temperatura jest odpowiednia. Nie sądzę żeby przyszło mi do głowy podwijać rękawy w białej, formalnej koszuli ale nie widzę problemu by zrobić tak
aarahon - @dullboy: ale to jest bardzo, bardzo proste. Do garnituru czy marynarki lub...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz
@davidero69: tylko jaki sens nosić taka koszulę na krótko?

Możesz mi to wytłumaczyć?

Chcesz się opalić jak typowy Janusza czy WTF?

Ubranie ma chronić przed słońcem i zapewnić komfort cieplny, dlatego poleca się len.

Sieciowki zaś sprzedają to co schodzi. A że ogół ludzi nie myśli, to sprzedają takie coś. Proste.