Wpis z mikrobloga

@ItsGrN: Wycięcie kościelnego raka z tkanek państwa powinno być podstawowym celem każdego myślącego człowieka. Zero kościoła w szkołach innych niż prywatne katolickie, zero jezusków i krzyży w urzędach, zero święcenia własności publicznej, jedynie w wojsku religijna zaraza może zostać z przyczyn praktycznych (niektórym pewnie podnosi morale, że ich magik w razie czego odprawi w ich obrządku).

Żadnych relikwi, zawierzania maryjce i innych tego typu guseł w placówkach ochrony zdrowia, które są
  • Odpowiedz
@archubuntu: Czyli tak jak było z tą ciążą bliźniaczą gdzie pozostawiono martwe dziecko zgodnie z procedurami ale mimo poprawnego działania doszło niestety do zgonu ale oczywiście poszło zesranie jak to prawo "zabija kobiety". Poziom manipulacji i kłamstw w tym temacie jest obrzydliwy.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Najwyraźniej kimś, kto w przeciwieństwie do wykopowych lewaków, próbował się dowiedzieć czegoś więcej zamiast stwierdzić, że to na pewno przez brak aborcji, a w ogóle to w katolickich szpitalach nie robią nic poza odmawianiem różańca i machaniem kadzidłem...

Ekspertem sam nie jestem, ale to co napisała faktycznie spina mi się z Rekomendacją Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Ja to rozumiem tak.
- Faktycznie jest szansa, że lekarze dali poważnie ciała bo
  • Odpowiedz
@ItsGrN: Zależy od jakości lekarzy. A w sprawie o której jest wpis wygląda na to, że było z tym raczej słabo, a do tego jest to kolejny przykład typowego dla lewactwa robienia polityki na grobach i tragediach
  • Odpowiedz
innych niż prywatne katolickie


@WaveCreator: sprzeciw.
zero kościoła w szkołach w ogóle.
uzasadnienie: nadal istnieją poj**y które by swoje dzieci zmuszały do chodzenia do takich szkół.
  • Odpowiedz
@ItsGrN: ale odniesiesz się do komentarza powyzej. Prawda? Inaczej wszyscy pomyślą że jesteś politycznym tropem a przecież nie jesteś . Prawda? Xddddddddd
  • Odpowiedz