Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Załatw sobie legitymację kombatancką, że walczyłeś w Bombasie po stronie Polaków i udawaj że kulejesz, to będziesz mógł jeździć - dokumentów nie zweryfikuje, tylko trzeba ładną pieczątkę wyrobić.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: co jest w tym dziwnego? Pewnie część nie chce płacić za windę to niech nie korzysta. Tak to nie była im potrzebna, ale jak ktoś inny zapłacił i dalej za nią płaci to on już skorzysta.
Może chce wymusić żeby inni się też dorzucili. Ja w takiej sytuacji zrobiłbym windę na zamek xD
  • Odpowiedz
  • 427
@moj_wykopowy_login: to jak ktoś wynajmuje i właściciele jego mieszkania się składają to ma dymać po schodach czy specjalna legitymacja potrwierdzająca możliwość korzystania z windy? Płaci czynszu a z tego czynszu ta winda pewnie opłacana. Logika w uj
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Ciekawe jak rozliczany jest prąd za zużycie na klatce.
Informowałaś/eś właścicieli, że mimo, tego, że masz prawo jeździć windą masz utrudnione warunki?
  • Odpowiedz
  • 3
@le1t00 tak. Mówili że mogę jeździć i nie zwracać uwagi na dziada xD ale chłop stoi w drzwiach i tyle. Nie będę się z nim szqrpała, albo czekała 20 min aż mu się znudzi
  • Odpowiedz
co śmieszniejsze, osoby od których wynajmuje mieszkanie, składały się na tą windę xD Ale ja osobiście nie, więc nie mogę korzystać xDDDDD


@Itslilianka: przecież jak wynajmujesz mieszkanie to twoja kasa idzie na czynsz w którym są zawarte koszta eksploatacyjne za windę, to jest jakiś ujowy bait czy nie umiesz się o swoje wykłócać?
  • Odpowiedz
@Itslilianka: ale jak Twoi wynajmujący też się dokładali to powiedz dziadkowi z którego mieszkania jesteś. Takie dziady są pamiętliwe, więc zapamięta że Ciebie ma nie przeganiać
  • Odpowiedz
  • 0
@moll ale nic nie szkodzi xD on mówi że się nie dokladalam i nie płacę na serwisowanie to nie mam prawa korzystać xD nie wiem jak to działa dokładnie, ale mieszkańcy sami się zrzucili na windę czy jakoś tak
  • Odpowiedz
  • 13
@Itslilianka: ale wlaściciele kasujący do Ciebie czynsz z niego za to płacą i to powiedz temu dziadu. I że powiedzieli że masz normalnie korzystać bo za to masz większy czynsz xD
  • Odpowiedz
  • 2
@moll xD ale to policję bym musiał wzywać xD wygląda to tak że dziad stoi w drzwiach i się nie zamykają xD co mam mu #!$%@? i wypchnąć? Jak go nie ma to jeżdżę normalnie xd
  • Odpowiedz