Wpis z mikrobloga

  • 2
@MajaF1: ja sobie już różne rozkminy brałam pod uwagę jak:?1-1 albo -1 odjąć minus1, albo 1,- 1 odjąć -1(ʘʘ) nic mi kurfa nie daje wyniku „9” , ale ja to głupia jestem więc spoko, biorę na klstę( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 6
@Wojko: jeden **uj. Jej wynik nie jest nawet zbliżony do naszego, z plusem czy z minusem, ale niech jej już będzie. Może nawet Pitagorasa przechytrzyła skubana (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 2
@kipman1: hahahaha….ale tak serio?! Skąd jej się ten wynik we łbie urodził to ja już nie pytam (ʘʘ)
Mogła powiedzieć: Jeden, minus jeden, dwa , minus dwa…… ale kurfa „9” ?? XD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nie mam zielonego pojęcia, nie jestem w stanie ogarnać co można mieć w głowie :) chyba że to kwestia montażu i komuś innemu zadali pytania, a Żulka dawała odpowiedź na jeszcze inne pytanie :)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ha ha ha ha dobre i w punkt ,znowu mnie rozbawiłaś,jak dobrze że wróciłaś no mam na myśli że jesteś częściej ( ͡ ͜ʖ ͡)

ona powiedziała chyba -9


@Wojko: tak chyba tak powiedziała,ale tak czy owak jakby nie liczył jaką opcję by nie przyjął to do 9-ki dalek droga i skąd ta 9-tka się wzięła w jej obliczeniu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Może ona myślała, że z tych jedynek i minusów trzeba ułożyć graficzną liczbę. Jeśli wzięłaby z plaży patyczki i jeden patyczek byłby dłuższy, to wychodzi elegancka dziewiątka. :D Julka to myśląca niestandardowo mistrzyni matematyki. ;P
  • Odpowiedz