Wpis z mikrobloga

tylko ja mam wyebane gdzie te pieniądze szły xD dla mnie liczyło się to żeby leciał mariuszek i jacenty w cugu alkoholowym, w d uppie miałem kto zbiera donejty bo ani współczucia ani sympati do robaków nie czuje jedynie chciałem ich oglądać jak małpy w zoo #danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: niezaprzeczalnie, wokół tego bagienka patostrimów obraca się jedynie tłuszcza o wyjątkowo niskim standardzie moralnym, bo żaden człowiek z choćby odrobiną godności nie chciałby zaplątać się w ten plugawy bałagan, ani być z nim kojarzonym czy podejrzewanym o jakiekolwiek związki. To, że jakiś podrzędny reżyser zacznie grzebać przy strimie, zamiast zostawić rzeczy takimi, jakie są, było pisane na ścianie od samego początku, patrz pierwszy punkt.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: Z tego miejsca pozdrawiam streamera mamm0n który jak jeden z pierwszych promował strone strimstop od samego poczatku na swoim streamie calkowicie za darmo. Taka reklama zasluguje na uznanie. Włodarze strumyków powinni mu w ramach podziekowania opłacic katering na 7000Kcal albo rozpromowac jego instagram https://www.instagram.com/mamm0n469/ #danielmagical #adamcy #twitch #chlopakizraszei #danielmagical #famemma #boxdel #mamm0n
  • Odpowiedz
@TEDMAJER Mnie też to yebie kto za to kosi hajs, ale jeśli ktoś się oferuje że w godzinach późnych, wieczornych się pofatyguje do robaków żeby odpalić streama a śmieć który tym steruje żałuje kasy żeby zapłacić (była mowa o kasie z donejtow, okazało się że frajer zgarnia całość i żydzi) to kiepsko.
  • Odpowiedz
Z tego miejsca pozdrawiam streamera mamm0n który jak jeden z pierwszych promował strone strimstop od samego poczatku na swoim streamie calkowicie za darmo. Taka reklama zasluguje na uznanie. Włodarze strumyków powinni mu w ramach podziekowania opłacic katering na 7000Kcal albo rozpromowac jego instagram https://www.instagram.com/mamm0n469/ #danielmagical #adamcy #twitch #chlopakizraszei #danielmagical #famemma #boxdel #mamm0n
  • Odpowiedz
jestem brudem moralnym, nic ci do tego


@TEDMAJER: mój drogi dyskutancie, przywołując określenie "patologia", miałem na myśli przede wszystkim aktywnych uczestników tego peep-show - jak aktorów, postacie drugoplanowe czy właśnie puppet masterów pociągających za sznurki streama. Sam składam pokłon przed perwersyjnym urokiem tego patostrimerskiego cyrku i również pragnę nieskażonego przekazu, wolnego od ingerencji tych niedorozwiniętych impresariów.
  • Odpowiedz
  • 1
@franekgolass: pozostaje nam wierzyć że jeszcze mariuszek odbierze dostawę która mu zgnije w mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo i co nam ludziom o ulotnych pragnieniach zostało jak nie wiara w odpalenie strimam aby wszystko poszło zgodnie z planem
  • Odpowiedz
  • 2
@FLAC: Pana retoryka do mnie przemawia, przyznam szczerze że w pierwszej mojej wypowiedzi względem Pana, pokierowałem się emocjami i przede wszystkim pobieżnym przeczytaniem Pana wypowiedzi, przez co miałem spaczony obraz treści jaką chciał Pan Przekazać, po dłuższej analizie zgadzam się z Panem w pełni.
  • Odpowiedz