Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER że jesteś oceniany po wyglądzie na każdym kroku, nie tylko w kontekście relacji damsko-męskich. Dlatego nawet jeśli masz mordę jak szczur warto i tak pomyśleć o looksmaxingu w postaci doyebania masy mięśniowej, przeszczepu włosów czy też lasowym usunięciu blizn potrądzikowych bo nawet jeśli żadna samotna matka i tak się Tobą po tym wszystkim nie zainteresuje, przynajmniej Twój status społeczny wzrasta i masz szansę dzięki temu na łatwiejsze życie.

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
  • 20
  • Odpowiedz
@Kreek: Jak najbardziej warto, podpisuję się pod tym. Większa pewność siebie, mniej kompleksów, lepsze relacje międzyludzkie, przyjemniej się patrzy w lustro.

Kontkaty międzyludzkie łatwiej przychodza, wieksza charyzma i pewność siebie, wyzbycie się kompleksów, prace znalazłem i wygląd też pewnie miał w tym udział


@itsoverforme32445: Same here poza znalezieniem pracy (w sensie mam pracę oczywiście, ale w moim przypadku brak powiązania między wyglądem, a znalezieniem pracy).
  • Odpowiedz
@whitepilled_: ale na czym ten caly looksmaxing mialby polegac? Mam zakola a dluzsze wlosy nie chca mi rosnac, zarost mi nie pasuje bo jestem drobnej budowy a twarz ogolnie mam bez zadnych defektow typu pryszcze. Tyle co ostatnio sobie perfumy kupiłem
  • Odpowiedz
@abc-def: Dla każdego looksmaxing będzie wyglądać trochę inaczej. W moim przypadku było to odchudzanie i wdrożenie do życia sportu (głównie basen i bieganie) i zdrowego odżywiania jakoś pod koniec gimnazjum. Dopiero po studiach doszło mniej chlania. Pod koniec liceum doszła siłownia (poprawa postury, mięśnie). Leczenie trądziku i zredukowanie blizn potrądzikowych (wraz z tym przyszła większa wiedza na temat kosmetyków, pielęgnacji). Wyprostowanie zębów. Przejście z osiedlowej fryzjerki na dobrego barbera. Jeszcze jedna
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445 potwierdzam mi też dużo dało ogarnięcie ubioru fryzury problemów z cerą czy też nabranie masy na siłowni (wcześniej byłem typowym szczurem wyśmiewanym od chudzielców) co prawda w relacjach z kobietami nic to nie dało bo tutaj liczą się rzeczy na które wpływu nie mamy, ale skok z bycia wyśmiewanym za wygląd do bycia traktowanym neutralnie był wart tych zabiegów
  • Odpowiedz
@Kreek to oczywiste, że osoby dobrze ubrane, dobrze wyglądające i z dobrymi manierami są traktowane lepiej niż ktoś kto wygląda na zaniedbanego śmierdziela - prosty przykład, kasjerka w sklepie będzie nawet podświadomie starała się unikać interakcji z takim osobnikiem, nie doradzi, nie pomoże.
  • Odpowiedz