Wpis z mikrobloga

  • 3
@Olostro: Wybacz - dla mnie to promowanie złych wzorców u młodzieży i dzieci. WIelu rodziców może nawet nie wiedzieć co ich dzieci oglądają w internecie. Wg mnie jest to przykre - oznaczyłem uprezę na tagu HP ze względu na Ventyla i Magdę z HP6 na plakacie. Nie chodzi mi już o Ventyla, który jest częstym tematem na tagu, ale sam fakt że tego typu imprezy i przesłanie, które niosą to syf.
  • Odpowiedz
@kipman1: wyjątkowo się z tobą zgadzam (ʘʘ) wystarczy pokazać tyłek w programie typu HP czy nawet wasrawshore, złapać follow i hajsik się sam sypie do ich kieszeni. Teraz w szkole połowę roboty odwalają portale z gotowcami i sztuczna inteligencja, dzieciaki nawet nie czytają. Dobrze, że chociaż ogarniają i potrafią wcisnąć dwa klawisze jednocześnie ctrl+c i ctrl+v ???? Dziwne czasy nastały¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kipman1: niestety, wszystko co przynosi jakieś tam zyski będzie hulać w necie. W obecnych czasach szybki pieniądz i poklask sebiksòw i karyn (czytaj popularność) wypatrzył gusta młodych i wzorce z jakich powinno się brać przykład. Na szczęście jest spore grono ludzi, którzy trzymają rękę na pulsie i trzymają sowich "smarków" pod kontrolą i z dala od takiego zbiornika z koopą.
ps. Widziałem kilka szotòw z tego chlania
  • Odpowiedz