Wpis z mikrobloga

@3brd: nie mam linka, podejrzewam, że jakbyś wszedł na stronę poker roomu jakiegoś kasyna to tam mogą być bardzo dokładnie opisane zasady gry. Ale ogólnie rzecz biorąc jest to raczej traktowane jako powszechna reguła i jak kończy się dana runda licytacji to nie wykłada się dalszych kart. Może się zdarzyć, że gracze poproszą krupiera, żeby wyłożył to co by wypadło (tzw. rabbit hunting), ale nie jest to standardowy element rozgrywki.
@3brd: Jakbyś zapytał w kasynie o to o co pytasz tutaj, to dostałbyś taką samą odpowiedź jak ci podałem wyżej. Natomiast jakbyś zapytał o to czy jest to gdzieś opisane, to zapewne usłyszałbyś, że jest to właśnie powszechna reguła a w ostateczności, że takie są house rules. Natomiast gram ponad 10 lat i nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby ktoś o to pytał, ani żeby gdziekolwiek było inaczej.
Możesz sobie
@3brd: Karty wykłada się odpowiednio w rundach obstawiania w których jest "zakład" między co najmniej 2 graczami o to kto ma lub będzie miał najlepszy układ. Jeśli nie ma zakładu nie wykłada się kart bo to koniec rozdania. Chyba proste.