Wpis z mikrobloga

Kiedy każdy średnio rozgarnięty widział przed tym etapem wojny czym zajmuje się Sykulski - szczuciem przeciwko zachodowi, przeciwko amerykańskiej cywilizacji, przeciwko obecności w zjednoczonej Europie oraz promował, szeroko rozumiany BRICS i powtórkę resetu oraz pojednania z Putinem sprzed dekady - to z kolei ludzie nauki nie mieli żadnego problemu by z nim debatować.
To ładnie pokazało jak ładnie nas infiltrować. To była uber onuca już przed wojną.
#sykulski #geopolityka #ukraina #rosja #wojna
IdillaMZ - Kiedy każdy średnio rozgarnięty widział przed tym etapem wojny czym zajmuj...

źródło: 1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Przecież te 2 ohydne mordy (a w sumie nawet 3 z ambasadorem gównostanu) mają na twarzy wypisany dodatkowy chromosom. Banda upośledzonych zbrodniarzy (bo tak ich trzeba jawnie nazywac).
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: jak dostawał medale od prezydenta i pracował ze służbami to czemu ja mam się wstydzić że nie widziałem w nim onucy? Co prawda antyukraińskość czuć było od niego od dawna, ale do wojny wydawał się outsajderem z niemainstreamowymi poglądami, a nie zdrajcą
  • Odpowiedz