Wpis z mikrobloga

Serio trzeba odpowiadać na takie pytanie? Nie rozróżniasz klapsa w tyłek od #!$%@? kijem lub kablem? XD


@tomo1111: No ja widzę różnice xD Ale jak się domyślasz - przemoc fizyczna nie jest tylko za pomocą kija czy kabla xD Jak cię ojciec by tak #!$%@?ł, że byś miał siniaki na dupie to nadal tylko klapsy czy już nie?

To właśnie w tym problem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi kiedy dziecko cierpi,
Przecież dopiero co krzyczeli ze chcą legalnego zabijania tych jeszcze nie narodzonych.


@tomo1111: lewactwo lewactwem, tego akurat chce normalna większość społeczeństwa. Rozumiem że może lubisz jak w szpitalach umierają ludzie bo trzeba czekać aż uszkodzony pł.. "dziecko" usunie się z organizmu inaczej niż normalnym procesem znanym współczesnej medycynie, ale większość ludzi bez zaburzeń sadystycznych jednak woli tego unikać.

A wychowywanie dziecka przez osoby które nie są w stanie zarządzać własnymi emocjami
Ja twojej nietykalności cielesnej nie naruszam, więc konkluzja z dupy.


@niebieskatrytytka: Zapewniam cię że twoja nietykalność cielesna będzie tak samo nienaruszona jak życie dziecka które tylko chcesz "usunąć z innego ciała"
@Wap30:

tego akurat chce normalna większość społeczeństwa

Większość społeczeństwa chce rozsądku, a nie usuwania ciąży na życzenie.
Ja na prawdę nie mam problemu z tym żeby usunąć ciąże jak zagrożone jest życie matki, albo jak jest pewność ze dziecko nie będzie miało szans na przeżycie po narodzinach i będzie cierpieć.
Ja mam problem z aborcją na życzenie i taka nie powinna być przeprowadzana w żadnym momencie ciąży.
@tomo1111: Proste - płód nie jest dzieckiem. Do chyba 8 tygodnia jakbym ci pokazał płód człowieka i jaszczurki to byś nie mógł powiedzieć który jest który. Ten płód nie poczuje bólu przy usunięciu.
Dlaczego aborcja do 12 tygodnia powinna być legalna? Ponieważ nie wszyscy ludzie chcą bądź są gotowi na posiadanie dziecka. Wpadki zdarzają się każdym nawet przy użyciu różnych sposóbów zabezpieczeń i te osoby nie są gotowe na posiadanie dziecka
Większość społeczeństwa chce rozsądku, a nie usuwania ciąży na życzenie.


@tomo1111: no to o czym w końcu piszemy? Bo jak najbardziej większość społeczeństwa chce "zabijania nienarodzonych dzieci" do pewnego stopnia. Bezwarunkową aborcję na życzenie postulowały jedynie jakieś całkowicie skrajne odłamy i nie ma takiej możliwości niemal nigdzie na świecie. Nie buduj chochołów. Większość społeczeństwa chce usuwania ciąży do 12. tygodnia
Pobierz Wap30 - >Większość społeczeństwa chce rozsądku, a nie usuwania ciąży na życzenie.

@t...
źródło: m25242571,PRAWO-DO-ABORCJI
Proste - płód nie jest dzieckiem


@matejss: Proste: od momentu zapłodnienia jest. Nowym bytem, z unikalnym DNA. Podlega ochronie życia jak każdy człowiek i żadne wasze psychopatyczne fikoły tego nie zmienią

Argument "ooo nie chcesz mieć ryzyka dziecka to się nie ruchaj" to najbardziej spermiarski argument na świecie xD


Można się też ruchać i zabezpieczać, no ale kto by o tym pomyślał w XXI wieku.
dziecko to się tam w środku znalazło z poczęcia ducha świętego, tak


@dwaemu: Nie raczyło się nawet zapytać, czy ma zgodę na uformowanie się swoim autonomicznym procesem w czyimś ciele. Jak się nieproszony #!$%@? na przyjęcie do cudzej chałupy, to licz się, że będziesz z niej #!$%@?.
@dwaemu: Czy kupując jajka myślisz sobie "mmmmm ale pyszne płody kurczaków" czy jajka to jednak nie? W końcu piszesz, że od momentu zapłodnienia. Wiesz, że jajko kurczaka można praktycznie porównać do jajka w kobiecie?

Można się też ruchać i zabezpieczać, no ale kto by o tym pomyślał w XXI wieku.

Widać, że nie czytałeś nawet tego co napisałem - zdażają się wpadki niezależnie od sposobu zabezpieczenia. Nie wiem czy kiedykolwiek uprawiałeś