Wpis z mikrobloga

@GwachQar: u mnie na zakładzie jak koleś zaatakował kobietę to zanim ochroniarz się doczłapał, to zdążył #!$%@?ć, kolejny miał zawał po tygodniu pracy, dwóch nam kiedyś przysłali takich, że nawet nie musieli pokazywać kwitów na niepełnosprawność, kolejna w sytuacji podbramkowej pytała mnie co ma robić xD taaak, ochrona to poważna praca
@Prim0:

@sunu459: Ale że przez zazdrość nie chce ci się robić? Jakby zarabiał połowy tego co ty to już byś miał motywacje a jak będzie zarabiał dwa razy tyle to już w ogóle robic nie będziesz?


Firma może zamrozić podwyżki z tytułu obciążenia jakim jest wyrównanie do nowego poziomu najniższej krajowej.

To spowoduje, że cieć, który nie ma kompetencji ani odpowiedzialności, będzie zarabiał tyle samo co pracownik na produkcji.

Jeżeli
@sunu459: jedyni przy których można czuć się względnie bezpiecznie to emerytowaniu policjanci i wojskowi, ale ci z kolei kompetencje miękkie mają na zerowym poziomie i startują jak goryle w sytuacjach, w których wystarczy pogadać
@serniczek_z_rodzynkami: co tam UK ja znam patologie z Polski i wiem, że oni tylko czekają na taką kasę za nic robienie. Im wystarczy wyżebrać na 2 piwa i paczkę fajek i już mają na posiadówkę na ławeczce i biadolenie jak im źle. Kto by ich zmusił do wstania o 5 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heinricha_hammler:

@sunu459: cieć ma większą odpowiedzialność od ciebie. Pilnuje, żeby nikt pod osłoną nocy nie #!$%@?ł całego przybytku. Żal ci dupę ściska, bo nie masz jaj i szefunciowi/kierownikowi nie powiesz ani słowa o podwyżce.


Jaką ma odpowiedzialność cieć?

Chcesz mi powiedzieć, że cieć ma odpowiedzialność materialną?

Może jeszcze na Umowie Zlecenie? xD
@sunu459: Gdy pensja minimalna goni średnią, nie ma motywacji do pracy dla zwykłych ludzi.

Ktoś taki jak ty zatrudni się jako ochroniarz albo kasjer biletów. Bo dajmy na to 800pln różnicy nie warte tego żeby jeździć wózkiem i się stresować że się coś rozwali.

Słaby informatyk pomyśli, aaaa po co mam się męczyć przed kompem za 2000pln więcej, zatrudnie się jako wózkowy na magazynie, ruch jest, nie trzeba myśleć tyle.

To