Wpis z mikrobloga

@zapalara: głębszy sens jest taki, że to prywaciarz wszystkich rucha, a minimalna wzrasta proporcjonalnie do inflacji. Korwinowcy to nic innego jak mentalni niewolnicy plujący na opiekuńczość państwa, a dzięki niemu ci wszyscy bezlitośni prywaciarze nie oferują pracy za miskę ryżu+
@sunu459: Rozumem co chcesz przekazać w ogólności.

Jednak co my tu czytamy, że masz innych za podludzi, plebs czy co tam jeszcze, gdzie de facto reprezentujesz ten sam rodzaj "plebsu". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znałem kilka osób, niezbyt lotnych co to szukali miejsca w życiu i właśnie wtedy usłyszaile (jak by nie patrzeć dobrą radę) "idź zrób kurs na wózek, w miarę dobra kasa, ogarnie każdy, nawet
@sunu459 ty sie dobrze czujesz chlopcze? Synkiem moglby byc dla mnie twoj ojciec ;) to po pierwsze, a po drugie to ty swoj bol dupy tu nam od rana prezentujesz. Polecam wrzucic na luz i wziac sie za robote bo janusz zaraz z kawy wroci i kaze zamiatac yard ;)
@sunu459: nie kłam niechciało ci się i nieangazowałeś się już wcześniej. Pogardą dla pracy innych ludzi widzę mocno siedzi. Myślę że cieć na magazynie więcej daje pożytku publicznego niż twoja super ważna praca