Wpis z mikrobloga

@ItsGrN: Nie wiem, ale nie kojarzę by to ona jeszcze kilka miesięcy temu pisała w o sobie w rodzaju żeńskim, a potem pisała w rodzaju męskim, ale teraz niestety nie wiem w jakim teraz piszesz o sobie rodzaju. Czy już zmieniłaś/eś/oś/xś :( Dawno mnie tu nie było
  • Odpowiedz
Koledzy z tagu ci chyba jakiś głupot nagadali.


@ItsGrN: Niestety mam dobrą pamięc do nicków to kojarzyłem. Poświęciłem się i poszukałem

Proszę

Ja tam jestem prostym chłopem, widzę spam konfederackich wysrywów od razu zakop.


https://wykop.pl/link/7041583/wczesny-prl-pozny-monty-python-konfederacja-ostro-o-tvp/komentarz/115368701/ja-tam-jestem-prostym-chlopem-widze-spam-konfederackich-wysrywow-od-razu-zakop

Proszę bardzo tu jesteś chłopem. Sam/a/o/x tak piszesz o sobie

>Chciałabym przejść na judaizm.

Obecnie jestem chrześcijanką (na papierach) i zastanawiam się czy da się to zrobić bezpośrednio czy muszę dokonać aktu apostazji, zostać ateistką, a
  • Odpowiedz
@aa-aa: I cyk temat imigrantów przyszedł od oficera prowadzącego, żeby zakopać ten gnój jaki wybił w kraju po lextusk. Nagle partia, która przez 8 lat miała w dupie zdanie Polaków będzie robić referendum XD Do wyborów spokojnie temat będzie wałkowany. Polacy nie są tacy głupi, żeby się na to znowu nabrać? Prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@rynth_: co zakopac normalnie komisja ma byc i przeswietlic zgraje niech Polacy ocenia
a z referendum zobacza lewaki w UE co Polacy mysla o tym bardzo dobrze
  • Odpowiedz
Pojedź sobie do takiego na przykład Lublina to się mocno zdziwisz ile ta "broniąca przed lewactwem z UE" partia zaprosiła już turystów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki. Ależ to jest prezent dla PiSu, Polacy zesrani wizją mokebe na ulicy są w stanie sprzedać resztki godności na kolejne lata. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Babcia mi powiedziała, że będzie przeciw, mam zamiar jej dowód osobisty ukraść.


@ItsGrN: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to dobrze, że lewica ma takich zwolenników, wypowiadaj się częściej, same korzyści z takich mądrości nam przynosisz ( )
  • Odpowiedz
  • 3
@aa-aa @ItsGrN ja pierd0le ludzie ogarnijcie się, wybory idą więc grzany jest temat migrantów, nie dajcie się na to złapać kolejny raz i nie dawajcie atencji tym chorym pomysłom, po prostu niech oni spi3rdalaja z tymi referendami i niech się wezmą za prawdziwe problemy polaków
  • Odpowiedz
  • 0
@Qrka: no jak dla ciebie powstanie getta u ciebie w miescie w ktore policja bedzie sie bala wejsc nie jestem problemem to chyba nie masz wyobrazni. Trzeba lewakom pokazac co o tym myslimy i temat z glowy bedzie bo inaczej to bedziemy mieli to co maja na zachodzie, beda nas

ubogacac kulturowo
  • Odpowiedz