Wpis z mikrobloga

@quercy

@graf_zero: uważam za fałszywe, niejednokrotnie byli o tę kwestię pytani i nigdy nie powiedzieli, że chcą POLEXIT


przecież powiedzieli to wiele razy bezpośrednio i pośrednio - powyżej masz pełno komentarzy i nawet obrazki wklejone jak z czytaniem ciężko.
@KajakDrewniany

@niochland:

-suwerenność kraju

-niepodległość kraju

-brak dyktatury europejskiej

-brak wciskania pseudoeuropejskich ideologii

-brak przestrzegania absurdalnych ustaw i wytycznych, które często są klepnięte na kolanie.

-większa decyzyjność kraju.

-Od uzależnienie się od pieniędzy uni w stylu - dej i dej albo unia płaci.

-Brak płacenia składek członkowskich dla uni.

-Brak zasiadania osłów z polski jako reprezentacja kraju.

-mniejsza zależność na pieniądz euro (choć nie do końca ponieważ polska mogła by być
@murinius: jeden obrazek z clarksonem, nie wiem co ma do tematu. Odnoszę sie do klamstwa w temacie, a nie czytam całego wątku, bo mnie nie interesują opinie innych. Skoro mówisz, ze woele razy, to czemu jeszxze nikt nie wkleil linku do yt, w ktorej to np Mentzen mówi, ze chcą polexitu?
A ja pisze, ze Tusk mowil, ze rucha was w dupe. No tak musi byc, bo przrciez tak napisałem.
Piątka Konfederacji: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej.


- Sławomir Mentzen

Kraków, 25 marca 2019


@modzelem: 2019 xD

Ale patrz, powiedzial jednoczesnie

chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej


xD przeciez licza sie same slowa, wiec powiedzial i to xD
uważam za fałszywe, niejednokrotnie byli o tę kwestię pytani i nigdy nie powiedzieli, że chcą POLEXIT


@quercy: ale jeżeli mają postulaty skrajnie niezgodne z pozostaniem w Eu to jak mogą być za EU?
przecież to jest non stop podnoszone przez liderów partii


@Lomana_LuaLua: jak na to ciągłe podnoszenie, to jest tutaj całe zero jakiegokolwiek stwierdzenia o wyjściu z EU XD

Piękna manipulacja, jak zawsze zresztą.
@graf_zero: ciekawe co to za postulaty niezgodne z byciem w Europie.
Jeżeli masz na myśli UE - to już pisalem wyżej. Świat nie działa czarno - biało. Część dyrektyw i ustaw utrudnia życie Polakom i przeciwko właśnie temu jest konfederacja. Malo tego, zawsze jest pole zwane kompromisem, a nie wyjście z UE lub zostanie i zgadzanie sie na wszystko co powie Unia.
@graf_zero: idąc Twoim tokiem rozumowania - jak mieszkasz z żoną i nie zgadzasz sie w pewnych sprawach z nią, to od razu bierzesz rozwód i się z chałupy wyprowadzasz?
@graf_zero: czasy się zmieniają. Jak zatrudniałeś się u pracodawcy 10 lat temu, to czemu nie robisz dzisiaj u niego za takie same pieniądze?
Skoro dzisiaj Unia wprowadza więcej debilnych zakazów i nakazów, to chyba należy coś z tym zrobić? Czy #!$%@?, niech wymyślą ustawę, że trzeba oddać 50% pkb na Unię i już #!$%@?, oddamy, bo prawie 2 dekady temu wstąpiliśmy w "związek małżeński"?

Tą analogią - jak bierzesz ślub i
Tą analogią - jak bierzesz ślub i kobieta zaczyna być inna, to chyba jest pole do przeprowadzenia kilku rozmów, zanim się zdecydujemy na rozwód?


@quercy: Ale tu nie chodzi o to czy unia dobra, tylko czy konfederacja pragnie rozwodu.