Wpis z mikrobloga

Ostatnie wsparcie na kursie tesli jest w okolicach 215$, pewnie nie zejdzie do takiego poziomu ale myśle ze mozna oczekiwać spadku do jakiś 220$. Przy tym poziomie zrobie kolejne zakupy, co myślicie?

Tymczasem dokupiłem po kilkanaście akcji CDProjektu - idzie jak szalony w góre i myślę ze ewentualne spadki dopiero po wyjściu dodatku do CB we wrześniu. KGHM ujowo ale stabilnie :)

zapraszam do obeserwowania autorskiego tagu #gieldakzk
#gielda #inwestycje #inwestowanie
kzk87 - Ostatnie wsparcie na kursie tesli jest w okolicach 215$, pewnie nie zejdzie d...

źródło: gielda

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kzk87: Dlaczego uważasz że nie zejdzie? Obserwuj giełde codziennie i czytaj newsy na temat tesli, a zobaczysz i zrozumiesz po jakimś czasie co tam się wyprawia. Ja np kiedy zobaczyłem że jest coraz więcej newsów że tesla jest be, że będą naprawiać ileś tam aut i że Soros pozbył się akcji tesli, to wiedziałem że szykuje się hossa. Po kilku latach obserwacji na giełdzie, nie tylko tesli, dziwię się ze ten
  • Odpowiedz
  • 0
@MamMarzenia: bo taki jest punkt wsparcia, masa osób dokupiła się w tym poziomie i raczej nie bedą poniżej tego sprzedawac.
Bardziej podchodze do tego z punktu analizy technicznej. Z resztą jak sam widzisz, że do ATH brakuje jeszcze sporo a wiele osób jest załadowanych pewnie po uszy w jego okolicach. Przy ATH zacznie się sprzedawanie
  • Odpowiedz