Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
@didi0072: chodzi mi o to, że na członka komisji to się zgłaszasz do urzędu miasta/gminy jak już wiadomo, kiedy są wybory i deklarujesz chęć udziału w komisji w określonym dniu. To co teraz lata to lista pisiorów, która ma nadzieję na łatwą kasę za liczenie. Sprzedali godność za 500 miesięcznie, teraz sprzedają godność za 500 dziennie (strzelam, że stawki będą wyższe niż ostatnio)
To jest prawda - dzisiaj taką informacje dostała - nie jedziesz na wiec PIS anty PO wypadasz z komisji. I to nie tylko moja żona ale i jej koleżka też odmówiła i też ją wywalili z komisji


@didi0072: jak się zapisała z ramienia PiS to nie dziwne, że od swoich działaczy oczekują działań
niech się wkręci w komisję innymi drzwiami to się PiSiorski koordynator zdziwi