Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
To jest prawda - nie wiem co z tym zrobić nie jestem jakimś hura kozakiem, nie chce też dostać potem po dupie, dlatego robię rozeznanie czy warto to nagłośnić.


@didi0072: Jak masz jakieś konkrety, tzn pisma, nagrania, by potwierdzić, że były takie naciski, to wal z tym do mediów, TVN by się pewnie aż trząsł na myśl o czymś takim xd Media obowiązuje tajemnica i twojej tożsamości ujawniać nie musisz nikomu.
@didi0072 moja matka łapała się z urzędu miasta, gdzie pracowała na takie komisje. jak byli ludzie z pisu przy liczeniu głosów, to kazali im patrzeć przez lupę czy aby długopis nie wyszedł poza kratkę. takiego cyrku i nerwów jaki wprowadzał pis to nigdy nie było. później zrezygnowała żeby się nie szarpać z debilami.
@didi0072: Ale zaraz, zaraz. Jak to żona "zgłosiła" się do komisji? To nie jest tak, ze komitety zgłaszają członków? Tak kiedyś było. To który komitet ją zgłosił? Pisowski? No to mogą swoje jakieś głupie reguły stosować przecież sprawdzając "wierność". Jedynym. którego komitety nie zgłaszały był chyba mąż zaufania.
W każdym razie idea jest taka, ze komisja patrzy sobie na ręce, bo są to ludzie zgłoszeni z różnych komitetów, tak więc nie
@melquiades: To jest wykop. Tu nie liczą się fakty - np. jak są powoływane komisje wyborcze. Nikt nie zwraca uwagi na to, że nie można powołać komisji wyborczych do wyborów, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Nikt nie zwróci uwagi, że termin wyborów zostanie wyznaczony prawdopodobnie dopiero na początku sierpnia. Ważne jest, że ktoś pisze, że go PIS okłamał i każe za darmo robić za sztuczny tłum. A jak ktoś pisze, że
mógł bym poprosić o wyjaśnienie dlaczego się ośmieszam? dla mnie to jest dość niemile słyszeć coś takiego - tym bardziej w takiej sytuacji w której nic śmiesznego nie widzę, a Ty widzisz ?


@didi0072: nie bajtuj się na próby zamieszania w niesamowicie istotnym wątku. Piziory już się wszelakie zleciały i będą ręce sobie odcinać, by Cię zdyskredytować za wszelką cenę, a sprawę ośmieszyć.
@didi0072: podkarpacie to bastion PiSowców. Moja dziewczyna kiedyś jeździła tam na wakacje, tak ją przerobili, że osoby niewierzącej stała się wręcz ortodoksyjna, a PiS najlepszą partią dzięki czemu się rozeszliśmy. Dobrze, że niektórzy na podkarpaciu mają internet, bo gdyby nie to to część tego gówna zabitego dechami myślałaby, że w Polsce rządzi Narutowicz.
@didi0072: nie usunęli jej z komisji o czym już pisały wyżej tylko nie zgłoszą jej z ramienia swojego komitetu

Swoją drogą w wyborach samorządowych sam byłem w komisji z ramienia PiSu XD poszedłem, zapisałem się, babka pytała czy nie chcę się zapisać od razu do partii to podziękowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tyle
@didi0072: trochę Ci się pomieszało. Co najwyżej żona może być rozpatrywana przez nich jako kandydatka, bo do jako takich komisji to jeszcze daleka droga. W moich stronach coraz mniej chętnych jest na taki zarobek, bo to jest jednak sporo pracy.
P.S. Dobrze, że żona nie pojechał bo na powrocie by się okazało, że jeszcze komuś musi dać dupy za tę "fuchę". Wóda na takich "imprezach" leje się strumieniami ( ͡°