Wpis z mikrobloga

I co prawaku, nie chcesz żeby dzieci mieszkały z tymi dwoma sympatycznymi, kochającymi tatusiami?

Tatusiami którzy adoptowanych chłopców traktowali jak seksualnych niewolników. Tworzyli filmy i zdjęcia z ich udziałem które potem odsprzedawali innym popaprańcom. Materiały zawierały sceny molestowania chłopców przez różnych mężczyzn którzy odpłatnie odwiedzali obu panów by móc pozabawiać się z dziećmi.

https://nypost.com/2023/01/20/couple-pimped-their-adopted-sons-out-to-pedophile-ring-report/

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Pobierz
źródło: IMG_3299
  • 39
To prawica jest przeciwko silnym urzędom kontrolującym rodzinę


@inwestorek11: mordzio droga ale to jest miecz obusieczny. Na przykładzie Stanów (bo tam co stan to może mieć inne prawo w tej kwestii, popełniasz idiotyczny błąd wrzucając 50 różnych systemów do jednego worka). W Kalifornii właśnie forsują prawo gdzie jeżeli jedno z rodziców chce dokonać tranzycji a drugie nie, to to pierwsze dostaje z automatu opiekę nad dzieckiem (bo z założenia ten drugi
@dwaemu

gratuluję, jesteście bodajże pierwsi którzy raczyli je znaleźć - co biorąc pod uwagę ile razy było to już repostowane mówi wiele....


Dopisałeś ten fragment o duplikatach kiedy już Ci odpisywałem, więc się odniosę xD

Tak, mówi wiele, ale raczej o tobie i osobach, które plusują ten twój światowy rejestr xD Bo

1. albo sam nie wiesz co wrzucasz, i po prostu podekscytowany wklejasz wszystko co znajdziesz
2. albo świadomie manipulujesz i
@inwestorek11 Skandynawii to raczej daleko do ideau. Osobiście znam historie że dzieciakowi rodzice nie pozwolili jechać na wycieczkę to się poskarżył w szkole że go biją w domu, matka z automatu trafiła do aresztu xd.
@Ktore_to_juz_konto: mam sąsiadów gejów. Oboje założyli knajpę i dorabiają się ciezką praca. Czysta męska, logiczna wspolpraca. Tymczasem wszystkie pary homoseksualne już po rozwodach i ograbione przez żony bo ta ma emocje.

Tylko małżeństwa homo
@Ktore_to_juz_konto: kiedyś się nad podobnym problemen zastanawiałem więc napiszę moje wnioski:

Na powyższym przykładzie, załóżmy, że jest kilka grup i jedna statystycznie częściej krzywdzi dzieci. Czy zatem należy im zabronić posiadania dzieci? Czy można zabronić komuś dobremu czegoś tylko dlatego, że w jego grupie statystycznie więcej osób robi coś złego?
Może inny przykład: statystycznie mężczyźni częściej dokonują przemocy fizycznej. Czy to znaczy, że powinno się ich represjonować z tego powodu z
@Ktore_to_juz_konto: chyba już dawno nie było nagłośnienia podobnego przypadku, bo musisz aż ze stycznia wrzucać "newsa" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale jak już wrzuciłeś to skomentuję. Co to w ogóle za #!$%@? fotka? Czemu oni się #!$%@? trzymają za kolanka robiąc sobie rodzinne zdjęcie? Powinna być jakaś sztuczna inteligencja nakarmiona takimi fotkami, która wykrywałaby potencjalne zagrożenia na podstawie zdjęć wrzucach na insta czy fb i zawiadamiała odpowiednie