Wpis z mikrobloga

Mam problem z komputerem, kupiłem nowy komputer. Wszystko działało pięknie. Podłączyłem dysk z systemem z starego komputera żeby zobaczyć czy zadziała, działało ale po ponownym uruchomieniu komputer się włącza ale nie daje obrazu i nie klawiatura nie reaguje. Ma ktoś pomysł co zrobić

Ps BIOS już resetowałem


  • 8
@kasztanexxx Jak masz zintegrowana grafikę w procesorze to wyjmij karte graficzna i zobacz czy daje obraz integra, albo podlacz inna grafikę. Jak sam skladales kompa to poprzepinaj wszystkie podzespoly i kable jeszcze raz, moze gdzies cos nie styka.
@kasztanexxx to jak jest obraz na integrze to wejdz do biosu i ustaw domyślną kartę graficzną z auto na PCIE. Potem podlacz karte graficzna i zobacz czy działa.
@heez wgl to komputer z karta graficzna nie daje sygnału na klawiaturę i się nie swieci, tak jakby BIOS POST nie przeszedł, ale bez żadnej karty graficznej klawiatura swieci ale nie mogę nic zrobić bo nie mam dostępu do biosu bo nie mam żadnej karty graficznej.
Myśle ze BIOS przez ten stary system się jakość #!$%@? nadpisał i teraz ma problem. Ale nie mogę go naprawić bez wejścia do biosu bo nie