Wpis z mikrobloga

@malinq: Czemu zakładasz, że żadna z osób które do tej pory łamały regulamin, po wprowadzeniu weryfikacji nie kupi abonamentu dla siebie? Tacy na pewno się znajdą. To jest aktualnie to co traci Netflix finansowo i pewnie ktoś to u nich wyliczył że się opłaca ten ruch.
  • Odpowiedz
łamały regulamin


@LoginLoginsky: xD Przeciez netflix przez lata promowal wlasnie dzielenie sie haslami i jednym z powodow sukcesu bylo branie najdrozszego planu na 4, teraz zyski zaczely spadac przez #!$%@? produkcje i migracje ludzi na inne platformy to nagle konta dzielone sa zle. dziwna sprawa xD
  • Odpowiedz
Czemu zakładasz, że żadna z osób które do tej pory łamały regulamin, po wprowadzeniu weryfikacji nie kupi abonamentu dla siebie?


@LoginLoginsky: gdzie tak zakładam?

Tacy na pewno się znajdą. To jest aktualnie to co traci Netflix finansowo i pewnie ktoś to u nich wyliczył że się opłaca ten ruch.


I jaka to będzie skala? Ile tu będzie osób? Czy zaczniemy stosować odpowiedzialność zbiorową? Czy będziemy pytać ludzi którzy korzystają nielegalnie o
  • Odpowiedz
@wszystkieNazwyZajete @gorzki99 #!$%@? wyk0pki XDDDD TERAZ TO NAWET JAK PŁACISZ TO DLA WYKOPKA KRADNIESZ


@niebadzogrem: @visas: Aha, czyli jak np. Pizzeria robi promocję 50zł i jesz do woli, zaznaczając w regulaminie, że może jeść tylko osoba kupująca promocję, to Ty uważasz, że nie kradniesz wynosząc żarcie w kieszeniach dla kolegów pod lokalem?
Równie dobrze, możesz ceny przeklejać z tańszych produktów na droższe i w ten sposób płacić mniej ale przecież
  • Odpowiedz
nie da sie dluzej krasc? Bidny Polak xD


@wszystkieNazwyZajete: jak ze smartem na allegro. Wielka afera. Myślę, o #!$%@? chodzi, kradno, czy co. Okazało się, że abonament, który zwraca się po kilku zakupach podrożał o 10 zł. xDD

p0lak woli zmarnować godziny na ściąganie, zgrywanie tego i narzekanie, że ktoś chce kasę za swój produkt.

p0lak pojedzie specjalnie do sklepu, bo piwo tańsze o 50 groszy. Oczywiście koszt poświęconego czasu na
  • Odpowiedz
  • 8
@PanAlbert nie dziwi mnie ze nie umiesz pojąć różnicy między czymś wirtualnym a pizza XD jeżeli mogę sobie skopiować pizze i dać kolegom to jaki jest Twój problem?
  • Odpowiedz
nie dziwi mnie ze nie umiesz pojąć różnicy między czymś wirtualnym a pizza XD jeżeli mogę sobie skopiować pizze i dać kolegom to jaki jest Twój problem?


@visas: No i właśnie wykazałeś swoje ograniczenie intelektualne, nie potrafisz wyobrazić sobie kradzieży dóbr niefizycznych. Jak sobie sam nakręcisz film albo napiszesz książkę to możesz ją oddawać komu chcesz, ale jak wykupujesz usługę i zgadzasz się tym samym z regulaminem to możesz mieć pretensje
  • Odpowiedz