Wpis z mikrobloga

Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się wami w mediach społecznościowych, a jest jedną z tych, które wstawiają dużo zdjęć - nie jesteście dla niej w tym związku istotni. Wiem, że to bardzo puste podejście, ale niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.

Poczyniłem krótki, niegroźny, stalkerski rekonesans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anastazja wstawiła 34 publicznych zdjęć, na których jest ona lub jej chłopak, z którym jest od 10 lat. Znalazł się on na 2 z nich, czyli na 5,8% wszystkich zdjęć.

Jej chłopak wstawił 45 publicznych zdjęć, na których jest on lub jego dziewczyna. Jest ona na 24 zdjęciach, tj. na 53% wszystkich zdjęć. Na większości z nich jest ona wstawiona przez tego chłopaka sama - tak jakby chciał się nią pochwalić, uznając, że on jest w tym wszystkim nieistotny.

Z kolei - przykładowo - na zdjęciu poniżej, które wstawiła Anastazja, nawet widać, że jej chłopak został nieudolnie przez nią wycięty xd.

Wnioski pozostawiam wam - szanujcie się, Panowie.

#anastazjazgrecji #p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się ...

źródło: ED5F4A52-C0ED-46F0-B2ED-1D38DB828E3D

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister w sumie masz racje, jak związek jest udany to laska wrzuca zdjęcia ze swoim wybrankiem właśnie po to żeby spermiaarzy odgonić, te które tego nie robią zostawiają sobie tak trochę „otwartą furtkę”, ale z chłopami też tak to działa
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister

Co ciekawe gdyby gość #!$%@?ł looksmaxxing i photomaxxing tak mocny jak ona - przede wszystkim by ogarnął te przerzedzone, polackie włosy - to byłby wyżej od niej w skali 1-10.


wytłumaczy nam, proszę, jak ogarnąć "polackie przerzedzone włosy" żeby były bujne i piękne
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister o cholera, dowiedziałem się właśnie ze nie traktuje mojej kobiety poważnie bo nie wrzuciłem żadnego wspólnego zdjęcia, a ona ma takich kilka, jak ja jej to teraz mam powiedzieć, dopiero co wprowadziliśmy się do naszego mieszkania :( wykop pomocy
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister dziewczyna nie żyje, została zamordowana przez dzikusów. No ale najważniejsze jest jakie zdjecia wstawiała. Jeśli z tezą bym się mógł jeszcze jakoś zgodzić to brzydzi mnie wycieranie sobie mordy czyjąś śmiercią.
  • Odpowiedz
@jasieczek: No to trochę słabe moim zdaniem, jeśli dysponujesz społecznościowką i nie masz tam fotki razem ze swoją dziewczyną. Pytałeś jej co ona o tym sądzi? Czy chciała by może takie wspólne zdjęcie na Twoim profilu, bo moim zdaniem na pewno byłoby jej miło.
  • Odpowiedz
@solimoes: Analiza takich danych nie należy do głupich. Na podstawie tego co ludzie mają na social mediach można sporo wywnioskować. Niewiele osób troluje swoje social media a Ci którzy naprawdę chcą prywatności ich po prostu nie posiadają
  • Odpowiedz