Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tych bab, nawet na wykopie każdy #rozowepaski plują jadem, że przecież nie jej wina, bo jak założysz miniówę i top i wyjdziesz chlać w środku nocy pod sklepem z 5 habibi, to przecież on cie nie ma prawa dotknąć i zrobić ci krzywdy xD świat to dżungla a różowe myślą, że jak blondi powie stanowcze nie, to przecież każdy zrozumie i odpuści xD no co się mogło stać, jak w 5 typa zabierają cię na chatę, nakarmią i spać położą? NO ALE KOBIETY NIE BOJCIE SIE MOZECIE ROBIC CO CHCECIE!!!
prawa tego zrobić nie mieli a jak się skończyło to każdy wie.
zaraz pod rozpędzonego tira też kobietki wchodzicie na pasy, bo pierwszeństwo macie?
#anastazjazgrecji
Veillo - Nie mogę z tych bab, nawet na wykopie każdy #rozowepaski plują jadem, że prz...

źródło: temp_file.png3757876209888098749

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 169
@Hrjk co nie zmienia faktu, że to ona nie żyje a nie gwałciciel ¯_(ツ)_/¯
wejdziesz pod tira na pasach, a to też wina kierowcy, lecz na cmentarzu wylądujesz ty.
  • Odpowiedz
nawet na wykopie każdy #rozowepaski plują jadem



@Veillo ja nie ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście że banglijczyk czy inny pakistańczyk nie miał prawa jej dotknąć. Tylko niestety dziewczyna nie żyje, bo muzułmanie takich, według nich, kobiecych urojeń nie uznają. Warto więc te rzeczy mówić i uświadamiać nimi ale muzułmanów, a nie polaków, którzy o nich wiedzą.
  • Odpowiedz
  • 4
@Veillo no to mówisz o skutkach czy winie? Bo winni są gwałciciele. To nie wypadek samochodowy, spotkanie z niebezpiecznym zwierzęciem, katastrofa naturalna tylko umyślne przestępstwo.

@tekserew wymyślone problemy nie są tematem wątku. Nie zmieniaj tematu.
  • Odpowiedz
@Veillo przecież to chłop i baiciarz. Jeszcze z tydzień temu wrzucał wpisy o chuopskim śniadaniu a dziś #!$%@? z perspektywy baby.

ta tutaj powyżej tak samo.

Elita internetu łapiąca się na oczywiste fejury i wierzącą w to że jak ktoś ma różowy pasek to z pewnością ma tzipe.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy Ej czy Ty właśnie ją misgenderujesz? Bo takie Twoje widzimisię? Jest kobietą bo tak uważa i nie będziesz się wtrącać w to jakie ma narządy bo to nie ma znaczenia, jest kobietą bo tego chce.
  • Odpowiedz
@Veillo: Przecież kobiety nawet w ruchu drogowym potrafią spowodować wypadek wyłącznie z własnej winy i wezwać policję, po czym kłócić się i robić fochy, gdy policjant nałoży mandat za spowodowanie kolizji. Włączcie drogówkę czy inny program o policji. Większość przypadków z kobietami to wina kobiety za kolizję. Drugi kierowca próbuje się dogadać, żeby nie było niepotrzebnych konsekwencji i problemów gdy przyjedzie policja- baba się upiera, że to nie jej wina- chociaż
  • Odpowiedz
Włączcie drogówkę czy inny program o policji. Większość przypadków z kobietami to wina kobiety za kolizję. Drugi kierowca próbuje się dogadać, żeby nie było niepotrzebnych konsekwencji i problemów gdy przyjedzie policja- baba się upiera, że to nie jej wina- chociaż wymusiła- ale to ten kierowca za szybko jechał, ona ma rację, biedna kobieta


@Nowystaryziel: o cię #!$%@? złoty, dokładnie to. Oglądam drogówkę i może kilka razy się zdarzyła baba co jak
  • Odpowiedz
Oczywiście że banglijczyk czy inny pakistańczyk nie miał prawa jej dotknąć.


@WielkiNos: prawo to rzecz umowna ( ͡° ͜ʖ ͡°) jego boskie prawa mówią coś innego
  • Odpowiedz
@Veillo: @AlienFromWenus wołam bo pamiętam, że mieliśmy kiedyś taką dyskusję w której pisałem, że kobiety nie powinny lekceważyć mężczyzn, gdyż są silniejsi fizycznie i często wpierdzielu nie dostają tylko z faktu, że Ci faceci boją się konsekwencji prawnych albo wpierdzielu od innych facetów, a nie kobiet. Pisałem, że mężczyźni nie boją się kobiet i w cywilizowanym świecie przed forsowaniem własnego interesu siłowo i zdania w konfrontacji z kobietą, która często moze
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: takich to od razu do utylizacji. Ja rozumiem że kobiety często grają nie fair jak pisałeś że stosują przemoc psychiczną. Ale są też kobiety które po prostu jako ludzie mają swoje zdanie i rację i bez przemocy chcą przedstawić argumenty w danej sprawie a wy whchodzicie z założenia że skoro jesteście silniejsi fizycznie to wystarczy ryknąć na kobietę albo wykręcić jej rękę i już potulna będzie zgadzać się na wszystko
  • Odpowiedz