Wpis z mikrobloga

#blackpill #p0lka #tinder

Spotykanie się z Julkami i p0lkami daje taki blackpillowy kop że to głowa mała, dodatkowo one doskonale są tego świadome bo każde takie rzeczy są potwierdzane. Generalnie najciekawsze rzeczy z ostatniego czasu

- wyśmiewanie beciakow co orbitują wokół nich koleżankom i ładniejszym kolegom
- wyśmiewanie różnych wad
- mówienie wprost o wchodzeniu w relacje fwb z nadzieją że chad nie #!$%@? tylko pokocha
- bycie miłym dla większości facetów wprost "bo tak zostałam wychowana" ale z drugiej strony narzekanie że nie ma się tyle siły, aby powiedzieć tej osobie że np nie życzy sobie jakiś seksualnych tekstow w ich kierunku
- za to kiedy mówi to przystojny facet jest to już super
-mowienie o byciu "porządną" ale kiedy chłop ci się podoba to same potrafią rzucać co chwilę dwuznaczne teksty lub zapraszać na noc pod różnym pretekstem
-nie ma problemu też z tym żeby laska otwarcie mówiła że jest podniecona przy tobie albo że chciałaby wbić na chatę
- same pytają o różne rzeczy, zagadują, chcą podtrzymać rozmowę, jak dłużej nie odpisujesz to pytają się czy coś się stało czy coś zrobiłam złego

Jeżeli wasze rozmowy są nudne i drętwe, nie ma tego sławnego "Vibe" (czyli nie kręcisz laski z wyglądu) to naprawdę szkoda czasu na takie relacje bo jedyne co was czeka to pogardą z ich strony i kolezanek którym się pochwali tym
Jak sam widzę że ktoś mi odpisuje półsłówkami albo generalnie ma w dupie rozmowę czy coś, to olewam taka relację bo to tylko inwestowanie z jednej strony w taka relację
  • 7
- wyśmiewanie beciakow co orbitują wokół nich koleżankom i ładniejszym kolegom

- wyśmiewanie różnych wad

- mówienie wprost o wchodzeniu w relacje fwb z nadzieją że chad nie #!$%@? tylko pokocha

- bycie miłym dla większości facetów wprost "bo tak zostałam wychowana" ale z drugiej strony narzekanie że nie ma się tyle siły, aby powiedzieć tej osobie że np nie życzy sobie jakiś seksualnych tekstow w ich kierunku

- za to kiedy
@Voltrex: Na takie relacje należy patrzeć wyłącznie przez pryzmat kontraktu. Dziewczyna ma mięso, które klient chce dostać. W zamian ma oczekiwania. Ma także wachlarz klientów zainteresowanych jej mięsem. Może oferować siebie (mięso) niektórym klientom w oczekiwaniu że spełnią jej zachcianki. Tak samo jak w sklepie gdy dają ciasteczka na próbę, dziewczyna może dać siebie w nadziei, że klient skusi się na dalszy kontrakt (tj. dokona tego, co jest w interesie dziewczyny,
@bacaa90: Coś słabo Ci wychodzi wyciąganie jakiś wniosnkow xD ale no powiedzmy nie każdy jest dobry w tej dziedzinie
Żeby w tak idiotyczny sposób zinterpretować to co napisałem to naprawdę xD

ale co się dziwić jak mamy tutaj redpillaka co głównie udziela się na politycznych tagach xD