Wpis z mikrobloga

  • 21
@morgiel
Zastanówmy się. Na co może zaprosić koleś który ma własną linię piwa?

Już wiem - na wspólne prasowanie koszul ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak poważnie - lecz się.
Trzeba mieć srogo nasrane we łbie, żeby upolitycznić picie piwa.

Ej. Nie zgadniecie kto jeszcze chodził w pozycji wyprostowanej jak Morawiecki? Tak jest
  • Odpowiedz
  • 7
@wojtoon tu nie chodzi o samo picie piwa a pewne techniki wzbudzania sympatii.
Metzen to wymyślił idealnie, z jadnej strony zarabia na sprzedaży, a z drugiej umacnia i upija elektorat.
Że też ktoś na to wcześniej nie wpadł... chwilka, czy on próbuje wystrychnąć ich na Dudka?

Mam kilka refleksji po spotkaniu Pana Sławka w Żywcu. Stosując podobne techniki jak PiS i PO działa na elektorat o mu to wychodzi.
  • Odpowiedz
Na co może zaprosić koleś który ma własną linię piwa?


@wojtoon ta własna linia piwa to w rzeczywistości po prostu zapłacenie craftowemu browarowi by wydał swoje piwo z twoją etykieta, co może zrobić każdy za pewna opłata, tak btw.

Ale bardziej od kogoś kto ma kancelarie podatkowa i niby obiecuje uproszczenie tychże, spodziewalbym się jakiegoś kompleksowego planu dotyczącego tego właśnie tematu i organizowania spotkań wokół tego. Ale widocznie wyborcom Mentzena wystarczy piwo
  • Odpowiedz
@aegispolis: No przeciez ma plan dotyczacy podatkow - powtarzanie w wywiadach i na tiktoczku "proste i niskie podatki" tak od 5 lat jakos w kolko, a jakie sa te proste i niskie? no proste i niskie, nie drąż tematu lewaku. Jakie zamordystyczne 100 ustaw mentzena czy piatka konfederacji? co ty gadasz to wyciagniete z kontekstu bylo, zobacz jaki jestem fajny, pispo jedno zlo, poza tym niskie i proste podatki
  • Odpowiedz
@Rga79 nie słuchaj korporacja to na pewno jest lewicowa o jej celem jest równość i rewolucja robotnicza. Potem Facebook wprowadzi socjalizm i grzecznie odda władze nad firmą pracownikom. Tak będzie!
  • Odpowiedz
@Rga79 ty nie za bardzo rozumiesz na czym polega ta cała lewica co?

Z resztą nawet jakbyś chciał się trzymać jakichś spraw ideologicznych i tejże naparzanki, to przecież FB od lat jest jedynym dużym socjalem który właśnie pozwala tym wszystkim trollom i ruskim agentom tam działać na luzie i tego nie usuwa za bardzo. Wystarczy tam zajrzeć na jakakolwoek polityczna grupkę by zobaczyć jakie tam bagno, w którym byś się doskonale odnalazł.
  • Odpowiedz