Wpis z mikrobloga

Jak wam się podobają ostatnie ogłoszenia?
Dla przypomnienia:
Kwiat Jabłoni, Transgresja, Pull the Wire, Jazz Forum Machine, Epica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może i niektórzy narzekają na line-up ale sam myślę, że jest całkiem nieźle a już na pewno mogło być gorzej.

#woodstock #polandrock #festiwale
  • 16
@barto142 dramat. Kwiat jabłoni będzie 3 raz? Transgresja i Pull The wire to przecież totalnie nie znane zespoły z dupy. jazz a komu to potrzebne na festiwalu rockowym. Epica spoko..
@Megasuper: Kwiat Jabłoni trzeci raz, to fakt. Z tym, że drugi raz złoty bączek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do jazzu to chętnie bym posłuchał takiego koncertu bo czemu by nie a co do dwóch nieznanych. Każdy zespół kiedyś był nowy, nieznany z dupy. Sam nie jestem napalony ale trzeba dać szansę. Rynek ostatecznie wszystko zweryfikuje.
@Megasuper: z moich spostrzeżeń to raczej zagraniczne zespoły tak się trafiają gdzie ich popularność nawet na lokalnym rynku jest prawie żadna ¯\(ツ)/¯ ale kilka fajnych opcji jest. Wielu sądzi że dużo lepszy line-up niż rok temu
@Megasuper: Ale dzięki temu można poznać fajne kapele. W tamtym roku belgijski STAKE dał mega koncert ostatniego dnia. Szkoda jedynie, że ludzie byli już niemrawi.
no tak biorą zagraniczne zespoły totalnie nieznane to prawda.


@Megasuper: eee, The Rumjacks, Epica, Bullet for My Valentine, Napalm Death i While She Sleeps są dosyć znane w gatunkach w których się poruszają. Na pewno się na nich przejdę a do tego Rise of the Northstar, Get the Shot i Carpenter Brut na pewno będą ciekawe. Z małej sceny obczaję sobie UUHAI i bhp jak będzie czas.
@Megasuper: no tak, ale to nie wróci a owsiak robi to też trochę celowo jak wspominał wcześniej. Chce żeby to był festiwal dla polaków, z dużym udziałem polskich bandów i bardziej kameralny niż to miało miejsce wcześniej. Zespoły z 1 ligi ściągają masę ludzi, często niekoniecznie takich w klimacie woodstocka. Było to bardzo widać kiedy przyjechali na Prodigy. Pewnie też taki duży rzut osób na jeden zespół spowodowałby sprostanie większym wymaganiom
@hadrian3 boże #!$%@? ciągle tylko prodidzy i prodidzy no #!$%@? kto by się spodziewał że ściągnie dresów. Niech zaprosi Slipknota lub Megadeth, pantere i problemu nie będzie. Jakoś Limpbizkit zaprosił a to też było ryzykowne! Ten festiwal stał się poprostu nudny. Jak nikt ciekawy nie gra na dużej scenie to nie ma już co robić. zawsze była ta kriszna i można było popatrzeć i zjeść lub mała scena z prawdziwego zdarzenia
.
@hadrian3: To, że on jest twarzą całego WOŚPu i Pol'and'Rocka nie znaczy że on tam wszystko sam robi. Ma wokół siebie całe grono ludzi, którym mam nadzieję że jednak się chce.
@hadrian3: też mam wrażenie, że mu się nie chce. Swoje lata ma i wygląda to trochę tak jakby chciał dociągnąć za wszelką cenę do 30 edycji.
Samo to, że #!$%@?ł się na Kostrzyn daje do myślenia. Teraz ma być bardziej kameralnie z większą kontrolą nad festiwalem i mniejszymi problemami.