Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aquamen Jak chcesz zarobić na chorych ludziach za których nikt nie będzie miał zamiaru płacić? Odbudowa kraju, a teraz drenaż mózgów jest opłacalny. Niestety to jest biznes, a ci ludzie jak w stanach zostaną sami sobie otoczeni szacunkiem i biedą.
  • Odpowiedz
@Aquamen: o Ukraińców zadbają sami Ukraińcy po tym jak tylko uda im sie kiedyś wygrać wojnę. Pieniądze na odbudowę będą spływać to i pomoc psychiatryczna sie znajdzie. Kacapy maja wiekszy problem.
  • Odpowiedz
@srokaty: to nie są wbrew pozorom wielkie koszta w porównaniu z tym co się tam ładuje w sprzęcie wojskowym. Specjalne szpitale psychiatryczne dla ludzi z PTSD powinny powstać przynajmniej w każdej stolicy krajów zachodnich. Jeśli tacy chorzy ludzie zaczną zapijać chorobę zamiast się leczyć to skutki tego mogą być "różne".
  • Odpowiedz
@Tatiagla:

pomoc psychiatryczna sie znajdzie


Nie wiesz co bredzisz. Żołnierze czy to amerykańscy czy to Polscy po Afganie dostawali do głowy. Powstawały o tym nawet filmy. Trzeba zrobić wszystko aby nie popełniać tamtych błędów bo po Ukrainie Polska będzie się borykać z tym problemem najbardziej.

Jesteś taki trochę polityk przed wyborami. Znajdzie się, mówię ci mordo. No oby się znalazło...
  • Odpowiedz
o Ukraińców zadbają sami Ukraińcy po tym jak tylko uda im sie kiedyś wygrać wojnę. Pieniądze na odbudowę będą spływać to i pomoc psychiatryczna sie znajdzie. Kacapy maja wiekszy problem.


@Tatiagla: Po ATO w 2014 zapomnieli o weteranach z problemami. A teraz problem będzie x100 jak nie lepiej.
  • Odpowiedz
no orki beda miec problem większy niz Ukraińcy. Tak bedzie mordeczki.


@Tatiagla: I bardzo dobrze. Za agresje na Ukrainę powinni zdychać latami w syfiastych warunkach. Z tym że rosyjskie PTSD nas nie dotknie. A Ukraiński jak najbardziej gdy zaczną wracać do rodzin które są w Polsce bądź po wojnie będą przyjeżdżać do Polski. I już teraz powinniśmy o tym problemie głośno mówić i się na niego przygotować a nie jak zwykle
  • Odpowiedz
@Tatiagla:

orki beda miec problem większy


Wiesz szczerze koło nosa mi lata czy jakiś Saszka z muchosrańska zacznie wariować w miejscach publicznych w Rosji. Nie obchodzi mnie to, za to obchodzi mnie pomoc ukraińskim żołnierzom bo jak zaczną tu zjeżdżać po wojnie to będzie problem z którym mogę się zetknąć ja lub ktoś z moich bliskich. Możesz sobie darować te pierdy na temat o tamci mają gorzej bo to nie gra
  • Odpowiedz
@Aquamen: hhmm zastanówmy się jakby tego można było uniknąć... oh wait... Może jakby kacapy nie zaatakowały niepodległego państwa Ukraińskiego, to setki tysięcy ludzi mogły by normalnie w spokoju żyć. Kacapy specjalizują się w wywoływaniu PTSD, tak samo jak w przeprowadzaniu zbrodni wojennych i ludobójstw jak w Buczy czy Irpieniu
  • Odpowiedz