Wpis z mikrobloga

@Patryk4: Bzdura, pięknem życia w wolnym kraju jest to, że mogę wybaczeć sprzedajną #!$%@?ę i nikt mi z tego tytułu niczego nie może zrobić. Trzeba było się nie #!$%@?ć. Ale wiem, że pisiorkom wolność się nie podoba bo starają się jak mogą ją ograniczać.
  • Odpowiedz
@Patryk4: typowy poziom kultury wyborców platformy obywatelskiej. Oni tylko potrafią gwizdać albo rzucać wulgaryzmami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Patryk4: Duda sam pozbawił się szacunku wielokrotnie łamiąc Konstytucję i ustawy, niszcząc kruchy dorobek demokracji w Polsce, ośmiesza i deprecjonuje urząd prezydenta zwłaszcza że robi to cynicznie i świadomie bo obcykanym prawnikiem jest, mój wujek 2 razy głosował bo Duda 2 razy skłamał w kampanii że da emerytury stażowe i dupę Duda sobie wytarł obietnicami, i teraz 3 raz PIS wyskakuje z emeryturami stazowymi ale nawet mój wujek im nie wierzy
  • Odpowiedz
  • 4
@Ulfric_Stormcloak Nie jest prezydentem Polaków tylko PiSu co wielokrotnie sam pokazał. Ta ocena nie wynika z kwestii wyborów a tego co aktualny prezydent reprezentuje, jak bardzo oddalił się od pięknych obietnic wyborczych i jak bardzo stał się jednym z pachołków obecnej polityki PiSowskiej.
Hitler też został wybrany w demokratycznych wyborach, więc jak mówię wprost, że ludzie wybrali nazistę i rządy autorytarne to jestem przeciwnikiem demokracji? A. Duda sam podpisał niekonstytucyjna i antydemokratyczna
  • Odpowiedz
@Patryk4: a podpisywanie niekonstytucyjnych gówno-ustaw, godzących w podstawowe prawa obywateli to już nie jest brak szacunku do obywatela? Poza tym ludzie żyją w WOLNYM JESZCZE rzekomo kraju, z tego co mi wiadomo buczenie nie jest penalizowane, więc mają prawo wyrazić dezaprobatę w stosunku do polityków. Co za durnie, na protesty nie wolno, buczeć nie wolno, tylko wystawiać dupę do pisowskich polityków wolno, żeby im łatwiej wejść było po jaja...
  • Odpowiedz
Gwizdanie na prezydenta to brak szacunku do własnego kraju


@Patryk4: Masz 100% racji. W ogóle krytykowanie i przeciwstawianie się komukolwiek z rządu to brak szacunku dla własnego kraju. Przecież cała Europa widziała ostatnie protesty. W celu zachowania minimum przyzwoitości powinniśmy pozwolić im #!$%@?ć to co jeszcze z tego kraju zostało w drobny mak. A każdego niezadowolonego wywrotowca i podżegacza do więzienia.
Co Ty na to? Myślę, że to poprawiłoby nasz wizerunek
  • Odpowiedz
@Patryk4: Kompletna bzdura, gwizdanie na prezydenta to brak szacunku dla owego prezydenta i dla nikogo więcej, a Duda niech sobie gęby naszym krajem nie wyciera, bo go dewastuje z koleżkami od ośmiu lat
  • Odpowiedz