Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy #famemma #nikitamagical

Nikola słuchaj bo wiem, że czytasz wykop! Masz kilka chorób psychicznych i zaburzeń osobowości , ale jedno z zaburzeń osobowości na które cierpisz to osobowość histrioniczna, lecz się zamiast obwiniać kolejne osoby za swoje choroby, kłamstwami daleko nie zajdziesz! I przestań sobie tłumaczyć i wmawiać sobie przede wszystkim (ale i innym) że ty nie potrzebujesz terapii, psychiatry, odwyków itd itp

Wyrażenie osobowość histrioniczna pochodzi z łacińskiego słowa histrio (aktor). Zaburzenie to charakteryzuje się m.in. płytkością i chwiejnością emocjonalną. Osoba z osobowością histrioniczną zachowuje się w sposób dramatyczny i teatralny.

Histrioniczne zaburzenie osobowości przeważnie rozpoczyna się we wczesnych latach dorosłego życia. Przyczyny wykształcenia się osobowości histrionicznej zazwyczaj są złożone. Dotychczas nie udało się jednoznacznie określić czynników, które odpowiadają za jej wystąpienie. Uważa się, że zaburzenie to może mieć podłoże w niewłaściwym wychowaniu i negatywnym stylu rodzicielskim (brak konsekwencji w karaniu i nagradzaniu; bezkrytyczność rodziców wobec dziecka; obojętność ze strony rodziców i ignorowanie potrzeb dziecka, skutkujące niskim poczuciem jego wartości).

Osobowość histrioniczna – objawy zaburzenia
Zgodnie z klasyfikacją ICD-10, aby u osoby zdiagnozować histrioniczne zaburzenia osobowości powinny u niej wystąpić co najmniej cztery z następujących kryteriów szczegółowych:

dramatyzowanie siebie, teatralność, przesadny wyraz emocjonalny;
sugestywność (osoba łatwo ulega wpływom innych osób lub okoliczności);
powierzchowna i chwiejna uczuciowość;
stałe poszukiwanie działań, dzięki którym osoba staje się centrum uwagi;
niestosownie uwodzicielski wygląd lub zachowanie;
nadmierna koncentracja na atrakcyjności fizycznej [1].
Do podstawowych symptomów osobowości histrionicznej zaliczają się:

przesadna i intensywna ekspresja emocjonalna;
chwiejna i powierzchowna uczuciowość;
koloryzowanie własnych przeżyć;
nadmierna gestykulacja i teatralność reakcji;
ciągłe oczekiwanie aprobaty i chęć bycia docenionym;
potrzeba bycia w centrum zainteresowania;
lęk przed dezaprobatą społeczną, wrażliwość na brak zainteresowania ze strony otoczenia;
nadwrażliwość na krytykę;
brak tolerancji na frustrację, rozczarowanie i odroczoną gratyfikację;
skłonność do szybkich zmian, szukania rozrywek lub nowych wyzwań;
uleganie wpływom innych, przejmowanie cudzych poglądów i postaw oraz sugerowanie się ich sposobem myślenia;
nadmierna ekspresja seksualności i prowokacyjne zachowania;
nadmierna koncentracja na wyglądzie zewnętrznym;
stosowanie manipulacji dla osiągania osobistych korzyści;
egocentryzm, nieuwzględnianie potrzeb innych ludzi;
lęk o swoje zdrowie, dramatyczne przedstawianie swoich problemów zdrowotnych.

Na około 23 objawy Ty masz 100% z nich, czyli wszystkie. Ratuj się zamiast kłamać, pomawiać i wykorzystywać kolejnych facetów przez łóżko dla kilku chwil "sławy"

P.s. ciełaś się już dawno temu, bo twoje blizny są stare a i nie raz na live u Magicala wspominałaś, że tak, że ciełaś się np. przez wcześniejszego chłopaka którego też pomówiłaś o torturowanie ciebie, zmuszanie do sexu, ćpania i że wlewał w ciebie wódkę! Więc nie, ty się nie ciełaś jak to dziś skłamałaś, że przez Magicala i że to był najgorszy okres w twoim życiu, ty się ciełaś bo jestes chora psychicznie, a każdy kolejny chłopak, przygoda, zdarzenie, okoliczności będzie kolejnym i setnym powodem i pretekstem twoim do następnego pocięcia. Współczuję Ciotowi, że będzie kolejnym, który ciebie "torturował" a ciebie mi już teraz nie żal, nie zatrzymasz się i nie cofniesz kompletnie przed niczym, jesteś najgorszym i najbardziej szkodliwym rodzajem człowieka, LECZ SIĘ nieprzewidywalna wariatko!!
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@monika1234567: Już byłem menadżerem Gurala, samym tucznikiem, a nawet Nikolą więc daremna jesteś monika oh moniko dziewczyno czaki "hahah" Ponadto strach to ma jedynie czaki dlatego nic nie wrzuca i tylko kłamie, bo nic po prostu nie ma, ma tyle co wszyscy wiedzą od dawna, natomiast wie doskonale, ile brudów może wyciągnąc na nią tucznik, jako zaburzona, to wiele mu opowiadała o swoich wyczynach od kilku lat, dlatego każde kłamstwo które
  • Odpowiedz
  • 0
@monika1234567: Prawda? Każda twoją "prawdę" wyjaśni w 5 sekund "hahha" Ja też napiszę nowy wątek, post ten nie był o tuczniku tylko o tobie Nikola szonie, prawda boli co? "hahha" Spokojnie hahha
  • Odpowiedz
  • 0
@monika1234567: Pod każdym twoim poście jak cie wyjaśnie to usuniesz, więc kto tu jest słaby? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A te twoje wysrywy, to tylko każdy ma bekę z ciebie, tępota, prostota i infantylność u ciebie się kłania, ja piszę coś o Nikoli a ty o tuczniku, postów nie usunąłem ani jednego nigdy, co łatwo można sprawdzić, ale takich wysrywów pod wpływem nachlania się i nacpania jak
  • Odpowiedz
@notakk: od stawiania diagnozy są specjaliści, więc UJ wie czy trafiłeś czy nie. Z doświadczenia wiem, że są na tym świecie ludzie, którzy za każde swoje niepowodzenie winą obarczą innych. I od takich trzeba się trzymać jak najdalej z dala. Choćbyś wyciągnął z bagna, syfu i patologii, dał serce na dłoni, to jak tylko znajdzie inny zasilacz, to zrobi z ciebie najgorszą świnię. Bezpodstawne okarżenia o przemoc, czy gwałt sypią się
  • Odpowiedz
@notakk: nie wystarczy skopiować z internetu definicji zaburzenia. Ja się diagnozą zajmuję i nie widzę u Nikoli tego co piszesz. Osobowość kształtuje się do 21 roku życia i od tego czasu można stawiać oficjalną diagnozę zaburzeń osobowości. Wcześniej można postawić diagnozę osobowości nieprawidłowo kształtującej się. Diagnozy nie stawia się poprzez obserwację urywków filmów z internetu, tylko poprzez wywiad i obserwację osoby na żywo przez dłuższy czas. To co widzimy to tylko
  • Odpowiedz
@notakk: zdanie nawet dużej ilości osób, które jak rozumiem nie znają się na prawdziwej diagnozie nie zwiększa wiarygodności tej diagnozy. W specyficzności poznawczej osób z histrionicznym zaburzeniem osobowości jest nieodparta potrzeba bycia w centrum uwagi. Już bardziej można zaobserwować to u Gohy niż Nikoli, która obraża się kiedy kamera przestaje być skierowana na nią, albo ktoś wchodzi jej w kadr. Możesz sobie wierzyć w co chcesz, możesz nawet poczuć się lepiej
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie wiem o co chodzi Ci z tik tokiem i co oznacza "bronienie zaburzeń Nikoli" (dziwna składnia) i w sumie mnie to nie interesuje. Bronić można się np. przed atakiem, a zaburzenia się leczy. Dziękuję za wskazówkę gdzie mam iść i co robić, ale nie skorzystam. Odpisałam, że diagnozy nie stawia się zanim się nie pozna kogoś osobiście i że zaburzenia osobowości stawia się po ukończeniu 21 roku życia - to nie
  • Odpowiedz