Wpis z mikrobloga

Wiadomo co się obecnie dzieje z Leszkiem? Ponoć leży w szpitalu po raz kolejny a komputeriowiec vel @WojtekZBombasu milczy jak zaklęty, gdzie do niedawna tak natarczywie forsował tu patolajty obu z nich i metody płatności dla Tiplply. A teraz co koniec gry? Skąd to zwątpienie?

#kononowicz #patostreamy #patologiazinternetu #monetyzacja #sprawykryminalne
pyczasty - Wiadomo co się obecnie dzieje z Leszkiem? Ponoć leży w szpitalu po raz kol...

źródło: Screenshot 2023-06-22 at 14-34-39 Pan Leszek OFFICIAL - YouTube

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@pyczasty: oczywiście że został otruty jak majorowi dryblasa kazał pić spirytus to pewnie Leszkowi też a kto wie czy tam też w grę nie wchodził rozpuch. A od samego spirytusu można umrzeć.
  • Odpowiedz
@pyczasty XD czarny wdowiec otruwa rozpuchem meneli według wykopków ale z was #!$%@? pajace xD
#!$%@? już z tym, ze po Leszka żadnej karetki nie było tylko to wasze urojenia XD
Banda debili z wykopu szuru szur rozpuch pity XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Trypel69: 1 sytuacja miała miejsce po libacji gdzie Major okładał nieprzytomnego Leszka pięściami gdy ten leżał na łóżku. A jeżeli teraz nie leży w szpitalu to gdzie jest niby ten cały pan Lesio?
  • Odpowiedz
@pyczasty ale ty wiesz, że Leszek nie mieszkał u nietypowego, tylko tam #!$%@? czasami spał?

1 karetka była o 11 do faceta 40+ na ulicy przy domu.

Jakbyś oglądał całego lajta, to byś wiedział, ze Leszek poszedł już przed 21/22 ze strima.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trypel69: A kto zabierał Leszka jak wbiła psiarnia i chcieli mu drzwi wyważać a na drugi dzień Major na kacu dopiero też po południu opowiadał, że go karetka zabrała a on mu 10zł dał jak się spotkali. Co ty mi w ogole próbujesz wcisnąć za kit jak ja doskonale wiem i pamiętam jak było
  • Odpowiedz
  • 0
@Trypel69: Napisałem ci barani łbie. Jakich starych transmisjach jak to był live sprzed tygodnia max 2 tygodni. Chodziłeś do jakiejś szkoły w ogole czy po podstawówce zaocznej jesteś?
  • Odpowiedz