Wpis z mikrobloga

Tutaj ta rozmowa to był szereg losowych pytań.


@Nakrecany_samotny_spacer: Z czego na żadne nie dostał odpowiedzi, które pozwala na ocenę albo zagłębienie się w temat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak dla mnie gdyby próbował dokładnie wypytywać "dlaczego lub boks" albo jak pisałem "czego słucha jak myje kibel" to by brzmiał na desperata na siłę próbującego podtrzymać rozmowe. Tutaj ta pani p0lka już po 1 pytaniu uznała, że
Pobierz CloudSpanner - >Tutaj ta rozmowa to był szereg losowych pytań.

@Nakrecanysamotnyspac...
źródło: 1-1
Dokładnie. Mam koleżankę 8/10, która ma tylu adoratorów, że już bardziej ją #!$%@? niż cieszy ta atencja. Gość mniej więcej w jej wieku, który widział ją łącznie może przez 15 minut w życiu od kilku miesięcy do niej pisze, zaprasza ją, opowiada o sobie i swoim życiu, a ona go tylko zlewa i rzadko albo wcale nie odpisuje. Czasem mi pokazywała te wiadomości i razem się z nich śmialiśmy. Co ciekawe takich
Z czystej ciekawości, czemu nie da mu bloka? Mnie by irytowało jakby pisał do mnie ktoś z kim nie mam ochoty rozmawiać.


@CloudSpanner: Pytałem wiele razy i nie była w stanie sensownie odpowiedzieć. Wydaje mi się, że trochę ją to bawi mimo wszystko. Najbardziej upokarzające dla tych spermiarzy jest to, że ona wysyła co jakiś czas screenshoty tych rozmów mi i kilku znajomym. To znaczy bardziej monologu niż rozmowy, bo może
@CloudSpanner: hmmmm ok zgadzam, się ona powinna coś od siebie dać, jakoś pomoc tej rozmowie. Jednak zobacz, pierwsze pytanie "lubisz boksik" - to jest pytanie zamknięte, na które, 90% ludzi podczas poznawania się odpowie, tak lub nie, Poza tym jeśli miała w opisie, że trenuje boks, a ktoś pyta czy lubi boks jest lekko dziwne. Ale następne pytanie: "czego słuchasz tak ogólnie", babka odpowiedziała, że zależny co robi. No to aż
@Kejesen:
1. Pytanie na które można odpowiedzieć tak lub nie.
2. Odpowiedź otwierająca drogę do dyskusji. Brak reakcji.
3. Pytanie kompletnie z dupy i bez sensu, na które odpowiedź nie ma najmniejszego znaczenia dla ciebie, a które zapewne słyszała zadane tysiące razy.
4. Jednocześnie tylko zadajesz jak katarynka pytania (albo analizujesz julkę na głos) i kompletnie nic nie piszesz o sobie.

Gdybyś był czadem to pewnie nie miałoby znaczenia co powiesz.
Oczekiwania z dupy? Wydaje mi się, że normalna rozmowa nie jest wygórowanym oczekiwaniem. Nie jestem jakimś oskim, ale nie narzekam na brak lasek mimo, że sam jestem blackpillowcem. Chodzi większej części lasek o mordę, wtedy laska na spotkaniu ciągnie coś więcej niż rozmowę


@Kejesen: Nie rozmawiaj z nią/nim, to troll, przejrzyj sobie ten profil
Nie wiem #!$%@? czy ci Puasi tak was wyszkolili, że wmówili wam że laski lubią mówić, w związku z czym trzeba je bombardować pytaniami.


@brass: Jedyne co robię z puasów to się smieje, ale faktycznie słyszałem takie rady.

Mógł zagadać, że jego taka muzyka relaksuje, a taką lubi jak ma dobry dzień, albo do mycia kibla, i potem zapytać czego ona słucha przy myciu kibla. Jeśli musisz coś podtrzymywać na siłę
@brass: Zobacz komentarz @whitepilled_ o tym jak kobiety widzą gościa, który pisze jej powieści kiedy ona nie jest zainteresowana.


@CloudSpanner:
No i? Jeśli koleś lubi to robić to jakie ma to dla niego znaczenie? Mógłby równie dobrze pisać do Michała Wiśniewskiego, albo do psa Azora i nie robiłoby mu to różnicy. Problem jest w tym, że dla wielu rozmowa jest zawsze na siłę i postrzega się ją tylko jako niechcianą