Wpis z mikrobloga

PiS to najlepsze co może być dla kobiet. Już nie mogę się doczekać jak będą Polskę zalewały setki tysięcy, a może nawet miliony afrykańczyków. Adis, Mokebe, Bosede i inne afrykańskie chady będą dawać spełnienie seksualne naszym Polkom. Ja oczywiście będe ustawiał budzik na szóstą rano, żeby zapracować na ich życie i pakiety socjalne. Polska będzie pełna mulatków, a bialo-czarny seks będzie unosił się po polskich blokowiskach.

Brzmi jakbym był cuckoldem? Mogę tylko napisać, że nie jestem, natomiast jestem prawiczkiem bez mocy sprawczej i nie mam żadnych narzędzi, żeby tej mechani zastopować, no może oprócz oddania głosu na konfederację.

#polska #przegryw #blackpill #polityka #rozowepaski
rysiekryszard - PiS to najlepsze co może być dla kobiet. Już nie mogę się doczekać ja...

źródło: Nigeria_single_age_population_pyramid_2020

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@rysiekryszard:

nie mam żadnych narzędzi, żeby tej mechani zastopować, no może oprócz oddania głosu na konfederację.


No kolego, pedały ci się pomyliły i z hamulca chcesz nacisnąć gaz. Tradkuki z konfy tylko zacierają ręce, żeby kobietom było jak najlepiej, a przegryw do kręcenia wora i płacenia podatków, 500+ samo się nie da, a narodowcy są za tym jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Ja rozumiem, że jesteś sfrustrowany swoją sytuacją życiową, którą szeroko tu opisujesz, ale (darmowa rada) innych to zwyczajnie nie obchodzi i nie chcą być tego częścią. Jeśli to zaczniesz brać pod uwagę to być może Twoje relacje z otoczeniem ulegną pewnej poprawie (aby doszło do zdecydowanej poprawy potrzeba znacznie więcej pracy).
  • Odpowiedz