Wpis z mikrobloga

Według ekspertów zwykle wystarczą dwie rzeczy, aby mężczyzna poczuł się porażony "romantycznym piorunem": wygląd kobiety i to, czy swoim spojrzeniem sygnalizuje zainteresowanie nim. Jeśli te punkty są spełnione, mężczyzna jest gotowy zaangażować się emocjonalnie, wierzy, że znalazł swoją bratnią duszę.

— Kobiety rzadko kiedy utożsamiają te pierwsze wrażenia z miłością. Zwykle zwracają uwagę na znacznie więcej kryteriów, takich jak wykształcenie, status i charakter — mówi Christian Thiel (doradca w kwestiach związkowych i singielstwie). Siedem procent mężczyzn wyznaje miłość nowo poznanej kobiecie już po pierwszej randce. Odwrotny scenariusz zdarza się w zaledwie jednym procencie przypadków.

Źródło:https://kobieta.onet.pl/zwiazek/tak-#!$%@?-sie-wspolczesni-mezczyzni-szukaja-w-kobietach-dwoch-cech/np6byx2

I co blackpillaki? Gdzie ten blackpill? Nawet eksperci potwierdzają że największą wartością kobiety w oczach mężczyzn jest i zawsze będzie wygląd i młodość, a wartością mężczyzny w oczach kobiet będzie więcej rzeczy niż wygląd, czyli wykształcenie, status i charakter. I to faceci potrafią bardziej zwariować na punkcie kobiety aniżeli na odwrót. I kto tu jest bardziej powierzchowny?

Wołam @Pozytywny_gosc @Fekalny_okuratnik @itsoverforme32445 @CloudSpanner @RyouNarushima i innych - czas ostatecznie rozprawić się z czarną pigułką.

#redpill #blackpill #przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 56
@Oskar_STS: Oski ale tu nie ma napisane, ze kobiety nie zwracają uwagi na wygląd tylko, że oprócz wyglądu o miłości szukają jeszcze innych cech. Jak pisałem wiele razy - charakter ma znaczenie ALE po spełnieniu wymagań dotyczących wyglądu.

P.S

czy swoim spojrzeniem sygnalizuje zainteresowanie nim


@Oskar_STS: Ten fragment to smutna czarna pigułka. Faceci są tak samotni i tak ostro oceniani przez kobiety, że wystarczy objaw zainteresowania z ich strony a
@olaf_wolominski

Olafku prosiłeś żeby Cię nie oznaczać w moich postach i przystałem na Twoja prośbę - a mimo tego nawet nie zdążyłem sprawdzić odpowiedzi do mojego postu a już widzę Twój komentarz.

Po co komentujesz moje posty jak boisz się ze mną dyskutować?
@Oskar_STS: Jedyny post na jaki odpowiedziałeś z tych wszystkich tutaj to mój. Musiałem uderzyć w jakąś czułą strunę. Nie wiem jaką lecz się domyślam.
Wyświetlił mi się ten post w obserwowanych to odpisałem, przecież cie wspieram, nie cieszysz się? Jedyne o co cie prosiłem to żebyś mnie nie oznaczał, z tego nie wynika nic co piszesz.

Po co komentujesz moje posty jak boisz się ze mną dyskutować?

Boje się i trzęse,
@olaf_wolominski
Na resztę odpowiem na spokojnie. Mam dzisiaj sporo wolnego czasu.

Nie wiem w jaka strunę uderzyłeś bo nie odpowiadam na Twoje wyzwiska - możesz mnie nazywać „incelem” itp, mnie takie rzeczy nie ruszają wiec postaraj się następnym razem bardziej jak chcesz zabłysnąć przed kolegami z tagu.
@Oskar_STS: Ile trzeba im tłumaczyć że do LTR sam tylko wygląd nie jest wystarczający? Kobiety wybierają sobie ludzi ogarniętych życiowo a sam tylko wygląd bez pozostałych cech to może dawać mężczyznom szanse jedynie na ONS/FWB i to by było na tyle. Ile trzeba im tłumaczyć że jak ktoś jest tym 2/10 to też powinien sobie szukać partnerki 2/10 a nie 5/10 bo tych jest najwięcej? Coś mi się wydaje że wielu