Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można świadomie korzystać z ios i iphone. Jestem zmuszony korzystać z tego gówna służbowo. Dostałem wczoraj powiadomienie, że zaktualizuje się w nocy więc wszedłem w ustawienia i wyłączyłem automatyczne instalowanie aktualizacji (zostawiłem tylko pobieranie) a #!$%@? i tak się zaktualizował, a czekałem na ważny telefon rano. Już nie wspomnę o intuicyjności przy korzystaniu, braku możliwości naładowania u kogoś kto nie używa.

Android > Stara Nokia > budka telefoniczna > iphone

#hejt #android #telefony #iphone #takaprawda
  • 15
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: to nie wiem co zrobiłeś, mnie milion razy pyta przed aktualizacją i zresztą aktualizuje góra 10 min, więc jak machnie to o 3:00 to masz włączony telefon o 3:10. Z intuicyjnością to w sumie zależy - jak ktoś przechodzi z androida na android nowszy to trochę wie, trochę się musi nauczyć. Jak kupisz nowszego iphone, a Twój poprzedni jeszcze dostawał aktualizacje to masz dokładnie ten sam system. Generalnie co kto
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Znajomy w pracy dostał wybór: samsung albo iphone. Wybrał ten drugi, po tygodniu poprosił o zamianę na samsunga, ale nie było takiej możliwości. Iphone wylądował w szufladzie, a służbowa karta sim trafiła do drugiego slotu w prywatnym smartfonie.
  • Odpowiedz
@cotyotymwiesz: o #!$%@? ale copium

Jakie to możliwości telefonu mogę wykorzystywać mając androida? Mam możliwość złapania jakiegoś malware? Oświeć mnie proszę co takiego robi telefon z Androidem czego nie mogę zrobić na telefonie z iOS? Jeżeli podasz jako argument zmianę softu czy używanie aplikacji spoza oficjalnego sklepu to nie mamy o czym gadać
  • Odpowiedz