Wpis z mikrobloga

Ja, kiedy pomyślę, że mogłem urodzić się kiedykolwiek w historii Polski i czuć ruskiego buta na gardle, na przykład dostać kulkę podczas wojny albo powstania, być wywiezionym na Sybir (jak mój pradziadek) czy być torturowanym i rozstrzelanym przez NKWD, a urodziłem się akurat, żeby widzieć jak Ruscy wywalają się na mordy na Ukrainie i zaczynają walczyć sami ze sobą.

#rosja #polska #ukraina #wojna
suspensor1917 - Ja, kiedy pomyślę, że mogłem urodzić się kiedykolwiek w historii Pols...

źródło: i bardzo dobrze

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Wiadomo że rozpad tak dużego państwa jak Rosja może mieć opłakane skutki, polecam materiał Good Times Bad Times na ten temat.


@Mlody_mirek99: oczywiście że upadek Rosji to ogromne zagrożenie.

Ale obecna działająca Rosja to aktywny napastnik mordujący tysiące ludzi.
To ja się zgodzę na ryzyko wynikające z upadku
  • Odpowiedz
@mial85

@suspensor1917: ja bym się nie cieszył bo ta cała akcja śmierdzi z kilometra i jeszcze się okaże że to wszystko się źle dla nas skończy jak zwykle zresztą

@mial85 i co się źle skończy? atom pójdzie w ruch? już mówiłem, że patrząc na stan wojska ruskiego, bardziej prawdopodobne jest to, że rakieta wybuchnie, zanim oderwie się od ziemi, a najpewniejsze jest, że większość atomu poszła, gdzieś w świat za dolary.
  • Odpowiedz
ja bym się nie cieszył bo ta cała akcja śmierdzi z kilometra i jeszcze się okaże że to wszystko się źle dla nas skończy jak zwykle zresztą


@mial85: dla pewności się poddajemy ruskim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tylko którym, bo są aktualnie trzy walczące strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz