Wpis z mikrobloga

Dalej nic nie rozumiecie? Przerzucają Wagnera na Białoruś i następny "pucz" pojedzie prosto na Warszawę. Maskirowka sprawiła, że nie można już wiązać Wagnera z Rosją, która się odcięła więc art. 5 nie zadziała a z Grodna do Warszawy jest trochę bliżej niż z Rostowa do Moskwy. Dlatego Adrian i Pinokio mieli minę jak kot srający na pustyni. Zamiast zielonych ludzików bez oznaczeń ale z jasnym powiązaniem z Rosją będą ludziki w uniformach prywatnej firmy ochroniarskiej niechcianej w Rosji.

#wojna #rosja #ukraina
  • 49
@PowerMan: Weź chłopie przestań brać to hopium wkładane Ci do głowy przez media, polityków, wiem że wierzysz w to, bo chcesz się czuć bezpiecznie to naturalny mechanizm obronny, uwierz mi, że NATO nie zostało jeszcze przetestowane, Ukraina to dopiero jakiś wstępny egzamin, jedność NATO wynika z tego, że koszt jest relatywnie niewielki, a potencjalne zyski ogromne, po prostu co innego wysłać sprzęt na Ukrainę i walczyć nim do ostatniego Ukraińca, w
@mial85 Jeszcze wczoraj planowałem dluzsza odpowiedz poparta źródłami, ale przez brak czasu dzisiaj chciałem odpowiedzieć. Dzisiaj jednak stwierdzam, że #!$%@?, bo nie ma to najmniejszego sensu.
Uważasz, że flota powietrzna nie zostanie poderwana jeśli #!$%@? się przez naszą granice? Niech spróbują jednego amerykanca zestrzelić. To co opowiadasz to misja samobójcza.
Tak, ja jestem naiwny i głupi.
Tak, ty jesteś oczytany i mądry.
Tak, mamy czego się bać. Ja już się czense.
Nie,
@PowerMan: chciałeś napisać ale argumenty nie były po Twojej stronie tak wiem, wiem

Uważam że flota zostanie poderwana jasne, ale jest tak mało liczna i przestarzała że żadnego panowania w powietrzu nam nie da, zdolności operacyjne niewielkie,
Nie wiem czy zestrzelą jakiegoś Amerykańca, wiem że Amerykanie nie muszą podjąć stanowczej odpowiedzi po zestrzeleniu ich statku powietrznego co obserwowaliśmy przy okazji drona na Morzu Czarnym

Zgadzam się jesteś naiwny i głupi jeżeli
@mial85 xDD #!$%@? Wagner pewnie gwiazdami śmierci nadleci. Gownojadkiem jestes. Więcej ci chłopaku w ruskim znaczeniu nie odpisuje.
Widzę, że edytowałes i usunales zdanie, że mamy tak przestarzała flote, że nie damy rady. XDDDDDD
Na takich jak ty śliny szkoda. twoje argumenty są gites. Bajo jajo
@PowerMan: pewnie NATO wleci każdym swoim myśliwcem i wyślę wszystkich swoich żołnierzy na milionie abramsów żeby bronić obsranego Białegostoku czy innych Suwałk
Równie prawdopodobny scenariusz