Wpis z mikrobloga

Dalej nic nie rozumiecie? Przerzucają Wagnera na Białoruś i następny "pucz" pojedzie prosto na Warszawę. Maskirowka sprawiła, że nie można już wiązać Wagnera z Rosją, która się odcięła więc art. 5 nie zadziała a z Grodna do Warszawy jest trochę bliżej niż z Rostowa do Moskwy. Dlatego Adrian i Pinokio mieli minę jak kot srający na pustyni. Zamiast zielonych ludzików bez oznaczeń ale z jasnym powiązaniem z Rosją będą ludziki w uniformach prywatnej firmy ochroniarskiej niechcianej w Rosji.

#wojna #rosja #ukraina
  • 49
Ja #!$%@? jaki kącik szurow :D
Zjara się jeden z drugim i łączy kropki przez wiele godzin aż wydaje mu się, że właśnie odkrył ten cały misterny plan. Przede wszystkim nie może to być oczywistością. W numerologię wierzycie Pany?
Zioło palicie, co?

Trzeba czym prędzej ostrzec polskie władze, że zaraz bezpowrotnie wawe stracimy, a NATO nam nie pomoże.
Idąc na fali Wagner MOZE się rozdzielic i #!$%@? od razu na Lizbonę także
Pobierz
źródło: temp_file.png8489670098498512190
@mial85 a w tv kacapskiej co drugi dzień odpalają w Polskę rakiety.
Powiedz mi w jaki sposób Wagner by sobie dostawy amunicji zapewnił mając tylko Warszawę? ZALOZMY
Konwoje z Białorusi z czerwonym krzyzykiem?
@mial85: ty widzisz te ogłoszenie Wagnera xD? Rajd na Polske i te zwroty do nauczenia, "jak (to)1612?!" Plakat jest pod bekę i propagandę. Myślisz że nie zauważa przerzucania najemników i cięższego sprzętu pod polską granicę xdd
@mial85 Powiedz mi jeszcze co Wagner zyska atakując Warszawę? Jak długo wytrzyma bez amunicji? Serio wierzysz, że po naszym terenie będą sobie ciuchcie z dostawami dla kacapa smigac????
Jak długo będą w stanie się bronić ? Czym później będą się bronić? Kamieniami?

A teraz na LOGIKE co Wagner zyska na tej samobójczej misji? Lepiej od razu sobie w łeb palnac...
Poprosze o odpowiedzi na moje pytania.

@kukold @mial85 https://wykop.pl/wpis/71832043/wpis
@PowerMan: co zyska? Przetestuje NATO i da nam wszystkim do myślenia czy faktycznie chcemy się bić z nimi do końca, bo fajnie podsyłać sprzęt i mówić że rozkład jazdy znany, ale jak atakują Ci terytorium i III wś staje się faktem to USA i reszta zachodu będą szukać deeskalacji, amunicja będzie dostarczana, czy wierzę że będą sobie śmigać, oczywiście że tak, nieudolność polskiego wojska plus wojna na Ukrainie pokazały że ruscy
@mial85 nie zawsze chce mi się z koniem kopać.
NATO już zostało przetestowane jeżeli chodzi o solidarność. Pomaga Ukrainie pomimo tego, że nie należa do sojuszu. Cala koalicja wspomagająca Ukraine głosi ten sam przekaz - wojna skończy się kiedy rosja odda wszystkie okupowane tereny. Wyciągnęli już wnioski. Wiedza, że kacapy zagrażają bezpieczeństwu wszystkich. Nie pozwolą na zamrożenie konfliktu, bo nie chcą powtórki za 2lata. Mam źródła, cytaty wrzucić? Scholz np. niedawno powiedział,