Wpis z mikrobloga

Łostow mie, jeżech udający dla nieznajomych, że to moja maszyna ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kto nie zrobił sobie zdjęcia z ciekawą bryką na urlopie niech pierwszy rzuci ziemniakiem

Zdjęcie sprzed pałacu rodu Boromeuszy (Buono Romano "Dobrzy Rzymianie") w Cesano Maderno pod Mediolanem, gdzie realizowałem najnowszy odcinek na kanał. O mieście Como, Jeziorze Como i historii lombardzkiego jedwabiu.

Zapraszam do oglądania: Jezioro Como, jedwabne miasto i śląska królewna

Partnerem odcinka jest Poszetka, katowicka marka, którą założył mój kolega Tomek z żoną 13 lat temu a dziś jest potentatem w swojej dziedzinie.

#pannoramixtrip #wlochy #motoryzacja #modameska
Pannoramix - Łostow mie, jeżech udający dla nieznajomych, że to moja maszyna ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: lostowmie

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Kto nie zrobił sobie zdjęcia z ciekawą bryką na urlopie niech pierwszy rzuci ziemniakiem


@Pannoramix: ja na przykład robię zdjęcia ciekawych bryk, nie potrzebuję na nich mieć własnego ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Ty, ale czemu epatujesz bogactwem? nie pomyslisz, że są ludzie, którzy mają biede i cięzkie życie i może im być smutno mając świadomość ze nigdy tam nie pojadą? Ty egoistyczny impertynencki nieempatyczny typku.
  • Odpowiedz
@Pannoramix: znam Como, pływałem tam promem, żaglówką, obok cumpel ma haciendę, a nawet krowę. Prawdziwą krowę, która daje 30 litrów mleka na dobę. Byłem na ich ślubie. Grała orkiestra. Jezioro Como jest piękne. Nie do przecenienia. Opowiem ci historię, ale wiary nie dasz... Na moim ślubie moja żona wyrzuciła bukiet, a złapała go Federika, ta włoszka... Dokładnie rok później ja i moja Meksykanka nad jeziorem Como świętowaliśmy ich z kolei ślub.
  • Odpowiedz