Wpis z mikrobloga

@JAn2: Widać, że mają straszną srakę, bo zorientowali się, że od jakiegoś czasu kompletnie nic nie działa w kwestii podniesienia słupków, więc chwytają się wszystkiego i #!$%@?ą jakiś szajs, bo wydaje im się, że być może coś na rzuconego na ślepo w końcu załapie.
  • Odpowiedz
@JAn2: a co PO ma do tego? Nie będzie rozmawiać z dyplomatami i przywódcami innych państw w sprawach zagranicznych, bo nie tworzą rządu xD Niech nie robią z siebie kogoś wspaniałego i niezastąpionego, skoro robią tylko to, czego się oczekuje po ich stanowiskach xD
  • Odpowiedz
@JAn2: o cholera, ja też spałem, a mogłem dzwonić do Bidena albo coś. Masakra. Czemu zwykli politycy nie dzwonią po NATO żeby zostać wyśmianym!!!111one11
  • Odpowiedz
zorientowali się, że od jakiegoś czasu kompletnie nic nie działa w kwestii podniesienia słupków


@niecodziennyszczon: poprostu wyczerpał się popyt na ich propagandę i dalej niema kto podnosić słupków. A jak niema popytu to robi się korekta
  • Odpowiedz
  • 3
@JAn2 ja tez próbowałem być w łączności z USA, ale #!$%@? mi bana mówiąc, że to tylko dla władz.

niesamowite, że z PO nikt nie nadzoruje obrony narodowej. ciekawe dlaczego
  • Odpowiedz
@JAn2 niesamowite, partia która rządzi wykonywała swoją robotę na poziomie podstawowego minimum. Amazing, musimy kupić kwiaty panu premierowi
  • Odpowiedz