Wpis z mikrobloga

@anonimek123456:

Ojeeeej. Kobiety chcą być bezpieczne w swoim kraju


No tak polska jest znana z tego że kobiety nie mogą bezpieczne wyjść na ulicę bez obawy o bycie zgwałconą albo zabitą.

Chcą mieć możliwość decydowania o sobie

Mają taką możliwość, a nie sorry kobiety chcą mieć za darmo antykoncepcje oraz aborcje na życzenie. Bo ja jak wiadomo polka bez bolca nie wytrzyma, więc trzeba jej finansować antykoncepcje oraz aborcje jak by
sorry kobiety chcą mieć za darmo antykoncepcje oraz aborcje na życzenie


@KosmicznyNalesnik: Tak. To jest cywilizacyjny standard. I powinny mieć do tego prawo.

wprowadzanie domniemania winy w przypadku oskarżenia


@KosmicznyNalesnik: Brednie. Chodzi jedynie o natychmiastowe (słuszne) odseparowanie agresora od ofiary.

tak aby kobieta nie mogła mówić "dej więcej bo dziecko".


@KosmicznyNalesnik: A dlaczego ma nie mówić? Ceny się zmieniają, dochody się zmieniają. To jest konieczność, skoro facecik chciał wojować
@GhostofChristmasPast: jak oni chcą znieść klauzurę sumienia?

-panie lekarzu chce aborcje
-ale to nie zgodne z moim sumieniem, nie będe mógł spać po nocach, pani do innego lekarza pójdzie
-proszę pana, pan nie słyszał ze klauzury sumienia już nie ma?
-aa no tak, zapraszam na fotel, już łapie za odkurzacz

plus będzie niezłe ogarnianie dlaczego szef nie chce mi przedłużyć umowy gdy nie ma mnie 1/4 czasu w pracy

i jeszcze
@anonimek123456:

Tak. To jest cywilizacyjny standard. I powinny mieć do tego prawo.


Dlaczego? Rozumiem kwestie medyczne, ale aborcja bo była tak zachcianka powinna być pokrywana przez kobietę i/lub partnera.
Każda czynność którą wykonujemy może mieć konsekwencje, seks ma dość jasną konsekwencje, zapłodnienie nie dzieje się przypadkiem. Nie jest to wypadek, można tego uniknąć. To że coś jest "cywilizacyjnym standardem" nie oznacza że musimy to wprowadzić.

Chodzi jedynie o natychmiastowe (słuszne) odseparowanie
@Odchod_Pasywny:
Jak kiedyś będziesz miał żonę i będziecie współżyć albo planować rodzinę, to przekonasz się, że większość z tych postulatów dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet! Jak będziesz miał córkę to już w ogóle!