Wpis z mikrobloga

@kropla_bez_kitu_benc: Pewnie dlatego 40% mężczyzn i 20% kobiet do 40 roku życia deklaruje poparcie Konfederacji :) Życie okrutnie weryfikuje takie głupoty o wyrastniu opowiadane przez lewą stronę. W sumie jak i wszystko inne co wygadują :)
@merciless85: Oczywiście że mogę Ty mogłeś też zaprzeczyć i powiedzieć że wcale tak nie jest. Tylko że tego nie zrobiłeś bo tak jest i to wiesz. po #!$%@? mam ci to pisać skoro i tak zaprzeczysz? Masz 14 lat czy co że będziesz pytaniem na pytanie odpowiadał?
@wAr1948: Kolego, kiepski z Ciebie intelektualista, ale to wyjaśnia głosowanie na Konfederację. 40% w wieku do 40 lat. Czyli nadal masz 60% osób, które nie głosują i przedział 15 lat pomiędzy przytoczonym przeze mnie 25 i 40 rokiem życia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście standardzik, że jak ktoś nie popiera katolickich oszołomów, to jest lewakiem. Eh, żałośni jesteście. Łykacie te TikTokowe bzdury Mentzena, populizmy Brauna i chłopski
@wAr1948: no ja ten program przeczytałem i tam jest od #!$%@? bajek ze smokami, wysokie ceny mieszkań i kredytów - UE winne razem z lgbtami(wcale nie #!$%@? polityka mieszkaniowa i brak legislacji dotyczącej hipotek, o nie) XD. Tam się #!$%@? wszystko tłumaczy złym niemcem i dobrym Polakiem co jak sam będzie wszystko wymyślał to będzie najlepiej. Może ten program działać jak ktoś jest królem chłopskiego rozumu i mu z tym dobrze,