Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@dmde prędkości jakiejś dużej nie miał. założyliby porządne bandy, to by słubek nie był problemem, bo nie byłoby przestrzeni między banda a ziemią
  • Odpowiedz
@barteck: wyskoczyć na tor i masz zakręt za zakrętem, po 15 minutach zadyszka, w przypadku gleby brak skarp, słupków, drzew, pojazdów na pasie obok. W 15 minut na torze kartingowym będziesz miał minimum 100 zakrętów do pokonania w bezpiecznych warunkach.
  • Odpowiedz
wyskoczyć na tor i masz zakręt za zakrętem


@prostynick: noi tu jest "trochę" problem - wskaż bezpieczny tor najbliżej Izdebek (i nie żebym się nie zgadzał z tym co napisałeś - ale nie bez powodu ludzie tak tłumnie się zjeżdżają na te żałosne kilka serpentyn)
  • Odpowiedz
@xspeditor: bardzo dziękuję - pytałem bezpiecznie - bo wiedziałem że się Lublin i Kraków pojawią - za poziom bezpieczeństwa skreślam (zwłaszcza lublin), zostaje tylko Radom... ile to jest od Izdebek? 300km?
  • Odpowiedz
możesz się wyjeździć


@xspeditor: wyjeździć tak - ale wyszaleć z prędkością już nie (a i to jazdy są 1 dzień na 2-3 tygodnie w lublinie) - dlatego potem na izdebkach ciągle są tłumy
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: ale opcja jest. Wcześniej też jeździłem na Izby. Droga z Łańcuta do Dynowa tez jest fajnie ukształtowana.
ALe jak już jedziesz tam już tylko szybciej i szybciej to nie ma sensu. Taki sport, że musisz się dostosować a nie płakać że serpentyn w Izbach nie zamykają na track day co weekend xD
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: koleś był z sandomierza, najbliższy tor to Szydłowiec, znacznie bliżej niż izdebki od ssndomierza.
Ale mało tor powinien być w każdym większym mieście, napewno poprawił by umiejętności kierowców, ale rząd woli mandaty a sam co chwila powoduje poważne wypadki
  • Odpowiedz