Wpis z mikrobloga

Budzisz w ostatnim odcinku #historiarealna mówił, że Łukaszek nie jest głupi i nie pozwoli sobie na przetrzymywanie 25k wagnerowców w swoim kraju bo to siły mogące go zrzucić z tronu. Wychodzi na to, że Łukaszenek jest ciut głupszy a Budzisz to kolejny z rzędu dowód na to, że nasi specjaliści od osintu i geopolityki daleko od siebie z drzewa nie spadli.

#ukraina
  • 7
@frutson: No właśnie nie jest, 25k to Wagner ma samych rezerwistów (ludzi którzy przewinęli się przez tą organizację przez wszystkie lata jej działalności)
@Cykaczu: Nah nazywanie mnie onucą już nie robi na mnie wrażenia, za często i z byle powodu obrzuciliscie tym gównem zbyt dużą ilość osób. To już jest niewiarygodnie.

Odnosząc się do twojego komentarza to wczoraj właśnie pisałem, że obawiam się, że Prigożyn spełni swoje obietnice i zacznie mącić przy naszej granicy. Obalać płot, akcje typowo hybrydowe a możliwe, że nawet jakaś szarża na Białystok w stylu PDK.
@Cykaczu: od kiedy z Rosji zaczęli napływać tacy inteligenci jak ty. Łukaszenek was jeszcze wszystkich wyłapie i dostaniecie wikt i opierunek mordo( ͡° ͜ʖ ͡°)