Wpis z mikrobloga

@Mariusz1488 nie obieram Ci tego, może w skomplikowanych zgonach tak robią, ale przy hurtowej pracy tego nie robią, a napewno nie w medycynie sądowej w Krakowie. po sekcji mojego ojca rozmawiałem dużo z patologiem, też mi trochę objaśnil i wytłumaczył. i jak im się chce to faktycznie potrafią dobrze zszyć, po moim ojcu czy kumplu było widać bo zrobili to poprostu na #!$%@?

edit: nigdy nie jest za późno na zmiany ;)
  • Odpowiedz
@zolwik89: Przede wszystkim uwaga, że patolog (fachowo patomorfolog) to głównie pracuje w laboratorium a nie przy stole sekcyjnym, przy zwłokach co do zasady działa lekarz medycyny sądowej. Oczywiście nie znam przypadku twojego ojca ani praktyki w zakładzie medycyny sądowej w Krakowie ale to, że szyli go na #!$%@? jest całkowicie możliwe, bo to nie jest medycyna estetyczna tylko sądowa; to faktycznie masówka i sprawy wizualne sprowadzają się do tworzenia atrapy na
  • Odpowiedz
@Mariusz1488: Nie #!$%@? głupot, patomorfolodzy normalnie kroją na sekcjach. Co innego sądówka, a co innego patomorfologia. Jeśli nie ma sprawy karnej ani nakazu prokuratora/sądu, to zwykły patomorfolog robi sekcję.
  • Odpowiedz
@Gosk95: co Ty pieprzysz? Nie sciaga sie skory z twarzy tylko rozcina sie skórę ns potylicy i naciaga na twarz gdy wyciaga sie mozg i nie zmienia sie w ogole wyglad twarzy po powtorym naciągnięciu skory na skalp
  • Odpowiedz
to skórę ściągają z twarzy na sekcji? jakiś jebniety jesteś jak autor tego wpisu. oznacz czasowo @Stopy_Mariusza w którym momencie powiedział że żałuję. i że eko parówa robiła zdjęcia. co ty #!$%@? człowieku


@zolwik89: morda pecie, napisałem kiedy i co dokładnie powiedział. Odszukaj sobie i wypad.
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza pety to sobie pozbieraj i coś ukręc bo na tyle cię stać. ja nie muszę nic szukać, słuchałem jego wypowiedzi więc mi nie #!$%@? głupot, jakby było jak mówisz to w momencie byś to szczurze odnalazł.
idź z bogiem dziecko. bez odbioru
  • Odpowiedz