Wpis z mikrobloga

Moją pasją jest #literatura i #ksiazki ale nie ma z kim o tym pogadać. W związku z tym wpadłem na pomysł żeby e #wwa stanąć w jakimś najbardziej turystycznym miejscu z napisem w języku polskim ukraińskim i angielskim czyli w trzech językach w jakich jestem w stanie się porozumieć że zapraszam na mila rozmowę o ulubionych książkach. #normictwo daje rady żeby wychodzić do ludzi więc pozwoliłem sobie te radę wykorzystać jednocześnie podchodząc do sprawy nieco nietypowo ale wydaje mi się że ciekawie. Bo umówmy się, na imprezie czy w tego typu miejscach ciężko znaleźć ciekawe osoby a tu jasno daje sygnał że szukam osob że wspólnym zainteresowaniem. Dodatkowo często tego typu akcje są bardzo pozytywnie odbierane. Miło chociaż chwile pogadać z kimkolwiek o swoich pasjach, a przy odrobinie szczęścia moze poznam kogoś na dłużej jednak na to specjalnie nie liczę bardziej jako możliwy najwiekszy pozytyw to traktuje.

#przegryw #blackpill #ksiazki #gownowpis #gorzkiezale #n0rmictw0

Robić to?

  • Jak najbardziej! 39.3% (22)
  • Zrobisz z siebie idiote 60.7% (34)

Oddanych głosów: 56

  • 6
  • Odpowiedz
@FCB1899
ciekawy pomysł, ja życzę powodzenia. a jak technicznie by to wyglądało, że ktoś podchodzi i sobie gdzieś idziecie, do jakiejś np kawiarni obok czy rozmawiacie chwilę na stojąco po prostu?
  • Odpowiedz
@FCB1899: Tyle jest grup na fajsie i spotkań miłośników liteletury. Nie trzeba od razu na ulicy stawać. Lepiej od razu iść tam gdzie są ludzie zainteresowani danym tematem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skoncentrowany: głównie w danym miejscu. Na stojąco oczywiście nie. Usiadłbym na jakiejś ławce czy murku. Pomysłu z kawiarnia to nawet nie wziąłem pod uwagę. Ale jak mówię głębsza relacja to jest dla mnie najwiekszy możliwy sukces tego pomysłu i nie nastawiam sie na to a jednocześnie nir zamykam.

Ogólnie utożsamiam się w wielu sprawach z mirkami że świętego tagu ale nigdy nie zaakceptuje bezczynności.
  • Odpowiedz
@FCB1899: Nie rób szopki, poszukaj grup zainteresowanych książkami, wydarzeniami kulturalnymi pod tym kątem, grup na fb, obczaj strony i fanpejdże bibliotek, albo kawiarni literackich. Duże miasto daje możliwości, tylko trzeba ruszyć głową, a potem dupę i poszukać ludzi według własnych zainteresowań.
  • Odpowiedz