Wpis z mikrobloga

Kiedyś Facebook zaproponował mi stronę (czemu, nie wiem), na której publikowane są treści najwyraźniej po twardych narkotykach. W skrócie:
- nauka okłamuje ludzi, tworzy np. zakłamane obrazy kosmosu,
- bo Ziemia to "superkomórka" wielkiego organizmu, ty też takie "superkomórki" masz w swoim organizmie,
- obecnie stąpamy po którejś kolejnej warstwie ziemi, która pokryła przeszłe światy, zamieszkiwane przez gigantów
- góry mają być pniami pradawnych drzew, które skamieniały błyskawicznie na skutek użycia chemii,
- pisanie, że mainstream starszy wojnami itd., żeby ludzie się bali,
- samodzielne straszenie ludzi (obserwatorów strony) rychłym końcem świata, Sodomą i Gomorą (głównie w oparciu o "wizje" Jackowskiego),
- ogólne spuszczanie się na osobę Jackowskiego, traktowanie go jako proroka albo mesjasza,
- na stronie panuje bezwzględny zakaz zadawania pytań (np. w celu wyjasnienia czegoś) trzeba w 100% wierzyć "nauce" autora strony, inaczej zostaniesz wyzwany od głupka, matoła, kogoś niemyślącego, czasem zdarzy się ban,
- na koniec najlepsze - obrona putina i jego działań (putin obrońcą moralności, dlatego zachód chce go zniszczyć).

#szury #teoriespiskowe #facebook
Pobierz Branco_Amigo - Kiedyś Facebook zaproponował mi stronę (czemu, nie wiem), na której pu...
źródło: Screenshot_20230628_105118_Facebook
  • 6