Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się doniesienia dotyczące prób i działań mających na celu wzięcie nas wszystkich za twarz, ograbienie i zgnojenie przez tych na górze proponuję utworzenie wykopowej listy hańby tych użytkowników, którzy w latach 2020-2022 najbardziej na wykopie przyklaskiwali bandyckim działaniom władzy, urzędników i milicjantów. Nie oszukujmy się, cały ten wał pod nazwą "srovid" był tylko pretekstem do bezczelnego rabunku, wywłaszczania i ograniczenia praw całego społeczeństwa (co nawet ostatnio przyznał Sąd Najwyższy). Doszło do próby zniewolenia całego narodu, niespotykanej od czasów słusznie minionych, przy użyciu machiny kłamstw, propagandy, ogłupienia, nie mającego nic wspólnego ani z logiką ani z żadną medycyną. Pamiętajcie, że każdy tego typu terroryzm i zamordyzm ma swoich wyznawców i piewców, bez których jakikolwiek dyktator nic by nie zdziałał. To właśnie oni podkopują wasze fundamentalne prawa do swobód obywatelskich, własności i wolności. Ponieważ wcześniejsza moja lista została usunięta, tworzę nową. I nie jest to nawoływanie do nienawiści czy przemocy, tylko spis osób wyznających takie chore wartości. Przecież skoro domagali się gnębienia i nękania to co, nagle teraz się tego wstydzą? Trzeba mieć pewną część ciała i się przyznać, a nie uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa i działania, podobnie jak widzimy listę osób wykopujących/zakopujących dane znalezisko. Tylko prawda jest ciekawa.

#koronawirus #faszyzm #terroryzm
  • 190
  • Odpowiedz
@KptStopczyk: gościu, ja tobie napisałem, chyba drugi, czy trzeci post, że SAM NIE POPIERAŁEM TWITTEROWEGO PRAWA.
Jakbyś wyciągnął głowe ze swojej dupy i byś nie czytał fragmentów moich postów bez konekstu, to byś może to załapał mniej wiecej tak na początku xD Nawiasem mówiąc, skoro był obowiązek, to pewnie sam się zaszczepiłeś, co? Ile dawek przyjąleś?

Zapewniam również, że wpis nie będzie martwy i nikt o nim nie zapomni, bo poprzedni
  • Odpowiedz
Jeżeli po tym, co się stało w latach 2020-2022 nadal bronisz tego cyrku to tak, popierasz bezprawie.


@KptStopczyk: To co się stało w latach 2020-2022 było bezprawne i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Czy było złe? Zależy co, bo w każdym kraju były obostrzenia, w każdym cywilizowanym kraju rząd słucha ekspertów, naukowców, ludzi, którzy wybobku zjedli zęby na tym co robią, więc dlaczego krytykujesz temat Covida. Natomiast nie w
  • Odpowiedz
  • 3
@Trixie: to skoro nie popierasz twitterowego prawa to powinieneś raczej być przeciwnikiem całych tych wydarzeń z lat 2020-2022, ponieważ bezprawne przepisy regulujące życie były bez uzasadnienia egzekwowane. Zacytuję twoje słowa po raz kolejny: "Nawiasem mówiąc, skoro był obowiązek, to pewnie sam się zaszczepiłeś, co?". A był taki obowiązek, czy bez podstawy prawnej to wszystko się odbywało?
Skoro twierdzisz, że większość ludzi ma "w dupie moją covidową krucjatę" to co tu jeszcze
  • Odpowiedz
  • 2
@gandalf_rzulty: mógłbyś czasami lepiej się zastanowić, zanim coś napiszesz, bo najpierw twierdzisz, że doszło do bezprawia, następnie uważasz, że było to dobre (!!!), później piszesz o spiskach i płaskiej ziemii, a następnie przyznajesz, że po było zwolennikiem wprowadzania obostrzeń, o których sam wcześniej napisałeś, że były bezprawne. Czyli rozumiem, że partia, która krzyczy tyle o prawie, demokracji, konstytucji sama jest zwolennikiem łamania wyżej wymienionych. Bardzo dobrze, pisz tak dalej, niech wszyscy
  • Odpowiedz
to skoro nie popierasz twitterowego prawa to powinieneś raczej być przeciwnikiem całych tych wydarzeń z lat 2020-2022, ponieważ bezprawne przepisy regulujące życie były bez uzasadnienia egzekwowane.


@KptStopczyk: oczywiście, że nie popieram pisowskiej samowolki, wielokrotnie to już podkreśliłem, masz duży problem ze zrozumieniem tego z jakiegoś powodu xD

"Nawiasem mówiąc, skoro był obowiązek, to pewnie sam się zaszczepiłeś, co?". A był taki obowiązek, czy bez podstawy prawnej to wszystko się odbywało?

Nie
  • Odpowiedz
  • 2
@Trixie: nie rozumiem, twierdzisz, że mam urojenia, uważasz, że nękanie, wyrzucanie z pracy ( a zapewniam, że były takie sytuacje, nawet na wykopie były o tym znaleziska) za brak nieobowiązkowej szczepionki to wymysł i nie istniało? Nie bardzo rozumiem, do czego pijesz, ja krytykuję bezprawie i bandytyzm władzy, chęć ograbienia ludzi pod pretekstem walki z wirusem, co bardzo dobrze rządzącym się udało. Zapytam wprost: o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
nie rozumiem


@KptStopczyk: TAK, DOKŁADNIE. Nie byłoby tego wątku, gdyby było inaczej.

twierdzisz, że mam urojenia, uważasz, że nękanie, wyrzucanie z pracy ( a zapewniam, że były takie sytuacje, nawet na wykopie były o tym znaleziska)

nie babram się w plotkach.

a brak nieobowiązkowej szczepionki to wymysł i nie istniało?

Powtórzę: Zaszczepiłeś się, czy nie? Jeżeli nie, to nic więcej nie trzeba dodawać w kwestii obowiązkowych szczepień.

Nie bardzo rozumiem, do
  • Odpowiedz
  • 1
@Trixie: przecież właśnie o tym piszę, że procedury segregacji i lockdowny były bezprawne, więc jakim cudem w ogóle istniały w przestrzeni publicznej. Chyba, że zaraz usłyszę, że godziny dla seniorów, policja pod lokalami, mandaty, grzywny a nawet obrabowanie przez policję lokalu w Warszawie to wymysł, kłamstwo, nic takiego nie było. O jakiej krucjacie przeciwko urojeniom mówisz? Ta lista powstała, ponieważ są tacy użytkownicy, którym chyba bardzo spodobał się pomysł założenia ludziom
  • Odpowiedz
bo najpierw twierdzisz, że doszło do bezprawia, następnie uważasz, że było to dobre (!!!)


@KptStopczyk: To, że coś jest bezprawne, nie znaczy, że jest złe. Tak samo to, że coś jest zgodne z prawem, nie oznacza, że jest dobre. Bo prawo definiuje co jest legalne, a nie czy jest dobre czy złe, a to czy coś jest dobre/złe definiuje moralność i etyka człowieka, coś czego nie da się konkretnie zdefiniować. Dla
  • Odpowiedz
  • 2
@Trixie: czyli brak argumentów podpierasz wyzwiskami, inwektywami, głupotami. W zasadzie pasujesz do opisu osób na tej liście. Zerowy poziom. Cieszy mnie, że wszystko ładnie wychodzi na wierzch. Nie wiem, który raz to piszę, zaczyna mnie to też nudzić, ale twoja ukochana segregacja też była niezgodna z prawem. Rzeczywiście, sama śmietanka naukowców to popierała, zwłaszcza tych za grubą kasę przy poparciu publicznym i na plakatach takich tuzów nauki jak pazura, janda, musiał.
  • Odpowiedz
najlepsze jest to, że nawet nie było żadnych wyzwisk w ostatnim poście, tylko kilka faktów, ale zdaje się, że to za dużo dla naszego kolegi i musi uciekać sie do kłamstwa xD
  • Odpowiedz
  • 1
@gandalf_rzulty: obostrzenia były bezprawne i bezzasadne, doprowadziły jedynie do potężnych długów, rozwalenia ludziom biznesów, nielegalne zamknięcie szpitali doprowadziły do ogromnej ilości nadmiarowych zgonów. Żebyś się kiedyś nie zdziwił, jak bandyci u żłobu stwierdzą, że odebranie ci wszystkiego "jest stanem wyższej konieczności, bo tego wymaga dobro ogółu". Właśnie dałeś im na to przyzwolenie.
  • Odpowiedz
@KptStopczyk: no teraz się nie dowiemy, bo skasowałeś komentarz, a nie chce mi się drugi raz długiego posta pisać. Zastanawiałem się co zrobisz, ale chyba naiwnie myślałem, że przejrzysz na oczy, jakie głupoty wypisujesz xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Trixie: ale potrafisz napisać coś sensownego zgodnego z tematem? Nie wciągniesz mnie w żadne głupkowate przepychanki. Temat dotyczy bezprawnych działań władzy. Masz coś do napisania pod kątem tego?
  • Odpowiedz
@KptStopczyk: no właśnie to był post o działaniach władzy i mojej postawy wobec tego, udajesz teraz głupka, ale dobrze wiesz, co tam było napisane. Mówisz, że będziesz wszędzie wklejał ten link? I dobrze, może parę osób przejrzy na oczy, jak zobaczy, że twoja odpowiedź na argumenty to kneblowanie ust i zakłamywanie faktów.
  • Odpowiedz